Rozwój osobisty

Za mało czasu?

0

Jeszcze nigdy wcześniej nie byłam tak aktywna jak teraz. Rodzina, rozwój firmy, kolejne projekty, kolejne pomysły i ich wdrażanie, kolejne studia… Uf gorąco!


Pamiętam słowa Toniego Robbinsa, największego coacha ostatnich 20 lat, który mówił do 7 tysięcy ludzi w Londynie w zeszłym roku, że jeśli chcesz osiągnąć swoje cele, stać się lepszym w swojej dziedzinie to musisz zasuwać kilka razy szybciej. On chciał być dobrym mówcą. Wyliczył ile razy musi wystąpić, żeby tak się stało. Niestety okazało się, że w dotychczasowym tempie zajmie mu to kilkadziesiąt lat. Rozwiązanie? Przyśpieszył, szkolił, występował publicznie nawet przed 3 osobami, nawet 3 razy dziennie. Wyobrażacie sobie prowadzić szkolenia 3 razy dziennie? Można się zmęczyć! Tony w tym czasie miał już rodzinę, nawet dużą rodzinę. Zasuwał!

Po co? Bo miał marzenia, cel i plany. Przede wszystkim chciał dać dobre życie swojej rodzinie. Wiedział też, że może pomagać wzrastać innym. Polecam Ci jego historię, jego książki, szkolenia. Obserwując Toniego możesz też dużo nauczyć się o biznesie.

Założyłam tego bloga, aby dzielić się wiedzą z zakresu finansów z kobietami. Wiem, że jest taka potrzeba. Mam w planach książkę na ten temat, chociaż takie już są, nawet dzisiaj kupiłam 2 nowe. Wiem też, jak ciężko w natłoku priorytetów zająć się pisaniem.

Znam siebie i niestety potrzebuję ciszy, spokoju i czasu, bez ciągłego wskakiwania dzieci na głowę, telefonów, problemów do rozwiązania. Wymyśliłam zatem, że otworzę bloga i będę pisała w ten sposób książkę na raty. Do tego upublicznię swoje marzenie, cel i plany i nie będę mogła się wycofać. Taki sposób na samą siebie. Czy działa? Doskonale! Efekty już są.

Pomyśl, jak i Ty możesz znaleźć sposób na siebie samą, dzięki czemu zaczniesz realizować swoje marzenia?

You may also like
Wierzę w Ciebie!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage