Finanse

Czy warto być na bieżąco?

0

Wierzę, że dostajesz codziennie ponad 50 newsletterów. Dlaczego miałabyś dostawać jeszcze jeden?

Stworzyłam tego bloga, bo doszłam do wniosku, że mam już wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia z zakresu finansów osobistych, aby zacząć się tym dzielić.

Moje własne życie pokazało mi, jak ważna jest edukacja finansowa, jak ważna jest wiedza, dzięki której mogę stać się niezależna i wolna. Teoria to podstawa do działania, bez którego jak wiesz, nic się nie zadzieje.

Zapisując się na mój newsletter będziesz otrzymywać dawkę wiedzy i motywacji, które pomogą Ci w Twoim życiu, także tym finansowym.

Przystępnie i angażująco będę Cię uczyć krok po kroku, jak zająć się swoimi finansami, aby wyjść na prostą w jak najkrótszym czasie, a następnie zadbać o spokojną przyszłość. Będę Cię skutecznie motywować  do działania, pokazywać na przejrzystych przykładach, że zarządzanie finansami jest prostsze, niż się wydaje, i że przynosi wymierne korzyści niezależnie od wielkości budżetu.

Dzięki zastosowaniu moich wskazówek i przedstawionych metod masz pewność, że Twoja kondycja finansowa się poprawi, a Ty zdobędziesz wiedzę i siłę do dalszego rozwoju. To potężny zastrzyk energii na drogę, której celem jest Twoja niezależność finansowa.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter już teraz!

[wysija_form id=”1″]

You may also like
Zostań AMBASADORKĄ Kobiety i Pieniądze
Skąd te 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet?
1 Comment
  • Ju Gru 19,2015 at 17:15

    Z przyjemnością! 😉

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage