Finanse

Czy warto być na bieżąco?

0

Wierzę, że dostajesz codziennie ponad 50 newsletterów. Dlaczego miałabyś dostawać jeszcze jeden?

Stworzyłam tego bloga, bo doszłam do wniosku, że mam już wystarczająco dużo wiedzy i doświadczenia z zakresu finansów osobistych, aby zacząć się tym dzielić.

Moje własne życie pokazało mi, jak ważna jest edukacja finansowa, jak ważna jest wiedza, dzięki której mogę stać się niezależna i wolna. Teoria to podstawa do działania, bez którego jak wiesz, nic się nie zadzieje.

Zapisując się na mój newsletter będziesz otrzymywać dawkę wiedzy i motywacji, które pomogą Ci w Twoim życiu, także tym finansowym.

Przystępnie i angażująco będę Cię uczyć krok po kroku, jak zająć się swoimi finansami, aby wyjść na prostą w jak najkrótszym czasie, a następnie zadbać o spokojną przyszłość. Będę Cię skutecznie motywować  do działania, pokazywać na przejrzystych przykładach, że zarządzanie finansami jest prostsze, niż się wydaje, i że przynosi wymierne korzyści niezależnie od wielkości budżetu.

Dzięki zastosowaniu moich wskazówek i przedstawionych metod masz pewność, że Twoja kondycja finansowa się poprawi, a Ty zdobędziesz wiedzę i siłę do dalszego rozwoju. To potężny zastrzyk energii na drogę, której celem jest Twoja niezależność finansowa.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter już teraz!

You may also like
Bieda
Cykl edukacyjny „Pieniądze się mnie trzymają!” aż w 5 miastach!
1 Comment
  • Ju Gru 19,2015 at 17:15

    Z przyjemnością! 😉

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage