Finanse

Pierwsze urodziny Kobiety i Pieniądze!

I już minął rok, od kiedy pojawiła się moja książka „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet” i ten blog. Czy to jest dobry moment na chwilę refleksji i podsumowań? A może przedstawienia dalszych planów? Znajdzie się miejsce na jedno i drugie.

paletaPamiętam ten dzień, kiedy przyjechała paleta z książkami prosto z krakowskiej drukarni. Usiadłam na stopniu i napawałam się tą chwilą. Rozcięłam folię, wyjęłam książkę, moją książkę. Książkę, na okładce której widniało moje zdjęcie oraz imię i nazwisko.

Moje marzenie zmaterializowało się. Nie stało się to samo, nie przytrafiło mi się to przypadkiem, nie znalazł mnie wśród milionów innych podobnych nikt kto zrobiłby to za mnie. Zrealizowałam swoje marzenie sama, a pod koniec wraz z zaangażowanymi przeze mnie sprzymierzeńcami.

Książkę pani Dominiki przeczytałam w jeden wieczór, tak wciągająco jest napisana. Poza tym miałam podczas lektury uczucie, jak gdybym rozmawiała z kumpelką. Dzięki „Kobiecie i pieniądzach” uporządkowałam swoje wiadomości na temat finansów i dowiedziałam się wielu nowych rzeczy Jedną z najciekawszych było to, jak żyją milionerzy, nie spodziewałam się, że są to „normalni” ludzie, którym pieniądze nie odbierają rozsądku. Gosia

Jak to się wszystko zaczęło? Często słyszę to pytanie i zawsze chętnie o tym opowiadam. Jak w wielu historiach, moja dotyczyła życia osobistego. Pojawił się w moim życiu kryzys, który zaowocował wręcz szaleńczym głodem uczenia się i rozwoju na wielu płaszczyznach mojego życia. Wiedziałam, że bez zmiany mentalności żadna wiedza mi nie pomoże, dlatego pogodziłam się z pieniędzmi, zażądałam wręcz, że mają być ważną częścią mojego życia. To pragnienie zmiany spowodowało, że podniosłam głowę wysoko do góry, zacisnęłam pięść i mimo bólu wyszłam na piękną prostą. Dzisiaj nadal się rozwijam, uczę się i doświadczam. A do tego dzielę się tym co już mam z Wami.

Książka jest obowiązkową lekturą dla początkujących w tym temacie. Z pewnością dla każdej kobiety chcącej osiągnąć niezależność finansową. Czyta się bardzo lekko i przyjemne a po lekturze pozostaje już tylko zgłębianie tematu inwestowania! Świetnie nakierunkowuje na dalsze działanie. Daria

Żyję szybko, dużo działam i ciągle mam niedosyt. Za mało szkoleń, za mało osób chce się uczyć, za mało osób wchodzi na bloga, za mało mówi się w mediach… Zapędziłam się, wiem. 2 grudnia 2016 roku Facebook przypomniał mi post, w którym rok temu pokazałam i napisałam, że jest już moja książka. Ten STOP był mi potrzebny, bo podświadomie wzięłam udział w wyścigu. Blogerzy się ścigają, kto ma najwięcej wejść na bloga, kto ma najwięcej fanów na Facebooku. Hola, hola! Nie, ja piszę, mówię i uczę po to, abyście wszystkie mogły lepiej i dostatniej żyć. Owszem, im więcej osób skorzysta tym lepiej, ale mówię STOP wyścigom z liczbami, zasięgami i popularnością.

Ten moment zatrzymania pokazał mi także jak dużo dobrego zrobiłam przez te ostatnie 12 miesięcy.  Napisanie i wydanie książki, jak się okazało, to dopiero początek. Potem „ewangelizacja” i szereg działań, aby pokazać Ci dlaczego warto przejąć kontrolę nad swoimi finansami. To nie tylko opanowanie umiejętności posługiwania się Excelem i nauczenie się nowych terminów. To realna zmiana w myśleniu, a potem w działaniu.

Lektura obowiązkowa dla każdego. Kupiłam już łącznie 4 egzemplarze tej książki, aby bliskie mi osoby miały świadomość jak zarządzać swoimi pieniędzmi, aby zaczęły na nowo marzyć i wzięły życie w swoje ręce. Szybko się ją czyta, gdyż przekaz jest prosty i bardzo ciekawy. Jest kilka ćwiczeń i zachęcam do ich wykonania bo tak naprawdę wtedy mamy prawdziwy obraz tego co sądzimy na temat pieniędzy. Polecam bardzo gorąco. Paulina

Zbliża się koniec roku i plan na nowy 2017 rok. Nie zwalniam, nie ma takiej możliwości. Nie wiedziałabym nawet jak to zrobić, gdy widzę jak się zmieniacie, rozwijacie i ulepszacie swoje życie. Jestem właśnie po wieczornym spotkaniu mentoringowym z moimi kochanymi podopiecznymi. Serce mi rośnie, gdy widzę, jak rozkwitacie. Czuję niebywałą satysfakcję, gdy dostrzegacie możliwości, jakie przynosi Wam każdy kolejny dzień. Gdy godzicie się z tym, że pieniądze są Wam przeznaczone, jeśli tylko się nimi zainteresujecie.

A teraz pora na prezent urodzinowy!

14 stycznia organizuję w Warszawie stacjonarne szkolenie „Kobieta i Pieniądze”. Do 31 grudnia obowiązuje urodzinowa promocja. Jeśli zapiszesz się na to szkolenie między 6 a 31 grudnia 2016 otrzymasz podczas szkolenia książkę w wersji drukowanej i ebooka! Skorzystaj z okazji! Zapisz się już dzisiaj!

You may also like
Pomysły na dodatkowe pieniądze przed świętami
Jak wydawać mniej pieniędzy?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage