Biznes

„Ekspertka” moja druga książka!

„Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia” to jedyna na polskim rynku książka, która mówi wprost co kobieta powinna zrobić krok po kroku, aby stać się szeroko znaną i dobrze opłacaną ekspertką. Przedsprzedaż rusza 1 marca własnie tutaj na www.kobietaipieniadze.pl. Nie przegap!

Zdecydowałam się na napisanie tej książki, gdy zaczęłam analizować statystyki i zagadnienia związane z rynkiem pracy kobiet. Zdałam sobie wtedy sprawę, że nasze zarobki rosną zaledwie do 40. roku życia. Co zrobić, aby zwiększyć swoją wartość na rynku pracy lub w biznesie? Jak zatrzymać ten smutny trend? Jak wykorzystać kompetencje i doświadczenie zdobyte przez lata? Według mnie, odpowiedzią jest pozycjonowanie się, jako ekspert! Pokazanie pracodawcom i klientom, że należy nam płacić nawet więcej, bo ekspertkom płaci się najwięcej!

Z tej książki dowiesz się, jak zawodowy profesjonalizm przekuć na pieniądze. Poznasz sprawdzone metody na to, jak pokazać się szerokiej publiczności i zacząć lepiej zarabiać. Udowodnię Ci, że w pierwszej lidze ekspertów jest jeszcze dużo miejsca i jedno z nich czeka na wiele kobiet!

Książka jest skierowana do kobiet, które nie wiedzą, jak zbudować swój ekspercki wizerunek na bazie posiadanej już specjalistycznej wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu i kompetencji. Odnajdą w książce zestaw wskazówek i konkretnych strategii marketingowych, dzięki którym same pokierują swoją rozwijającą się karierą, liczących się na rynku ekspertek.

EkspertkaJak zawsze, dzielę się tylko sprawdzonymi strategiami. Pokazuję, jak zrobić to krok po kroku… i to samej, bez sztabu profesjonalistów. Do książki dołączony jest specjalny zeszyt ćwiczeń do samodzielnej nauki, dzięki któremu profesjonalnie przygotujesz się do bycia ekspertką!

To już nie jest zestaw zadań, ale skuteczny plan, którego wykonanie i wdrożenie pozwoli Ci osiągnąć ekspercki status. A co za tym idzie, wyższe wynagrodzenia. Przecież właśnie o to chodzi?! Przecież jesteś już Kobietą i Pieniądze, teraz czas na zostanie Ekspertką!

1 marca 2017 roku rusza na www.kobietaipieniadze.pl przedsprzedaż książki i work booka. Zapisz się na newsletter, aby nie przegapić tego momentu!

[wysija_form id=”1″]

You may also like
Czego nie wiedziałam o życiu, gdy byłam na studiach?
Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage