Finanse

Szkolenie: Finanse dla Par

„Pani Dominiko, jak ja mam mu to wszystko wytłumaczyć? On nie chce słuchać, a co gorsze zacząć działać! Jestem w kropce.” Często słyszę takie słowa od wielu kobiet, które nie wiedzą, jak „zacząć grać do tej samej finansowej bramki” z mężem lub partnerem. Kiedy napisała do mnie pani Agata z pytaniem, czy może przyjść na szkolenie „Kobieta i Pieniądze” z mężem, nie miałam już żadnych wątpliwości… 29 kwietnia 2017 roku w Warszawie poprowadzę szkolenie dla par, dla żon i mężów, czy osób żyjących w związkach partnerskich.

Doskonale wiem, jak ciężko jest czasami się dogadać w domu. On swoje, ona swoje. On mówi, żeby wziąć kredyt, ona żeby nie, albo odwrotnie. Ja zaciskam pasa, on kupuje nowy komputer. Trochę czasu i wiele kryzysów kosztowało mnie, aby odkryć przyczyny takich sytuacji i wielu nieprzyjemności.

Podczas szkolenia sięgniemy do korzeni, czyli do wzorców i przekonań, jakie każde z Was wyniosło ze swoich domów. Zobaczycie wtedy wiele podobieństw i często przeciwności. Popracujecie nad tym, aby zrozumieć się nawzajem i wypracować Wasz wspólny finansowy system.

Tego dnia odpowiecie szczerze przed sobą nawzajem czego pragniecie w życiu i jakie macie marzenia. Jak te marzenia możecie wspólnie zrealizować i jakie finansowe decyzje należy w związku z tym podjąć.

Porozmawiamy także o tym, czego chcecie dla swoich dzieci. Jak możecie wyposażyć ich na przyszłość. Czy powinny to być pieniądze, majątek, a może wiedza i doświadczenie finansowe?

Moim celem jest pomóc Wam wypracować symetrię w związku, a wiem z własnego doświadczenia, że pieniądze często są przyczyną jej zaburzenia w związku. Wielokrotnie pieniądze, ich brak lub nadmiar, są przyczyną nieporozumień, których eskalacja potrafi doprowadzić nawet do rozstania.

Aż 32 proc. osób, dla których odmienne podejście do finansów stanowi problem w  związku, rozważa rozstanie z tego powodu. 66 tys. rozwodów, do jakich doszło w Polsce w 2013 r., ze względu na nieporozumienia na tle finansowym rozeszło się blisko 5,2 tys. par, czyli około 8 proc. wszystkich, które wówczas uzyskały rozwód. Po niezgodności charakterów, niewierności i nadużywaniu alkoholu finanse są czwartą co do popularności przyczyną  rozwodów.” Badanie Instytutu ARC Rynek i Opinia przeprowadzono w marcu 2016 r.

Na szkolenie zapraszam:

 • osoby w związkach małżeńskich
 • pary, które planują związek małżeński
 • pary, które wybierają życie w wolnym związku
 • pary, które są tuż przed podjęciem wspólnej decyzji finansowej
 • pary, które mają obawy przed łączeniem swoich finansów

To nie jest szkolenie tylko dla osób, które mają dzisiaj problem z pieniędzmi. Zapraszam wszystkie te pary, którym układa się dzisiaj doskonale, aby sprawdziły czy w obszarze finansów nie ma żadnych zagrożeń w przyszłości.

Ja zawsze powtarzam, że życie w związku to jest gra do jednej bramki. Jeśli zawodnicy nie znają reguł, mają inne cele, nie rozumieją się bez słów, przegrają mecz. W związku oznacza to rozstanie. Jeśli macie się rozstać to z innego powodu, niech pieniądze się do tego nie przyczynią. Wręcz odwrotnie, niech będą Wam pomocne w spełnianiu marzeń i rozgrzewaniu miłości.

Szkolenie odbędzie się:

 • 29 kwietnia 2017 roku
 • Warszawa, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Smolna 4
 • Godz. 10.00 – 18.00
 • Cena: Sprawdź promocję!

Każdej z nas zależy na udanym związku!
Zapiszcie się na szkolenie już dzisiaj!

You may also like
Kobieta i Pieniądze w 2018 roku
Zasypała mnie lawina… maili
2 komentarze
 • Magda Mar 23,2017 at 22:34

  Od niedawna mieszkamy razem z partnerem, chętnie się wybiorę na takie szkolenie, bo gospodarowanie finansami przy zupełnie innym podejściu bywa trudne. Akurat się zastanawiałam, czy są np takie szkolenia otwarte, na które można się wspólnie wybrać. 🙂

  • Dominika Mar 26,2017 at 14:19

   Doskonały moment na przegadanie wspólnych finansowych spraw! Zapraszam na szkolenie 🙂

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage