Biznes

Chcesz stać się Ekspertką?

Grupa EKSPERTKA na Facebooku jest dla wszystkich kobiet, które chcą zbudować lub wzmocnić swój ekspercki wizerunek na bazie posiadanej już specjalistycznej wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu i kompetencji. Wszystko po to, aby zwiększyć swoją wartość na rynku pracy i w biznesie. ?Grupa powstała w celu edukacji, zawierania relacji biznesowych, codziennego wsparcia. Dołącz do nas! Jest nas już prawie 1400 osób!

Założyłam grupę, aby każdego dnia wspierać inne kobiety w doskonaleniu się, kreowaniu swojego wizerunku, maksymalizowaniu ich potencjału i uświadomieniu im, że siedzenie cicho nie jest gwarantem sukcesu zawodowego czy biznesowego. Dlatego zaplanowałam w ramach działalności grupy m.in. takie aktywności:

W PONIEDZIAŁKI  Sprawdzone i skuteczne strategie wspierające budowę naszego eksperckiego wizerunku. Tego dnia wszystkie panie otrzymują ode mnie porcję treści, ale również każda ma tego dnia możliwość podzielenia się swoim sukcesem, wnioskiem, skutecznym rozwiązaniem, które u niej się sprawdziło. ?Mamy taką zasadę, że chwalenie jest dobre, lepsze, a nawet najlepsze. Poza tym, warto się dzielić wiedzą i właśnie w ten sposób kreować swój ekspercki wizerunek.

WTORKI  Poznajemy się i mówimy o swojej ekspertyzie, ofercie i dlaczego jesteśmy NAJLEPSZE! Wygrywają te, które mówią o sobie pewnie, głośno i często!

ŚRODY  Moja transmisja na żywo. Godzina 9.00 na dobry początek dnia!

Więcej dowiesz się, gdy dołączysz do naszej społeczności na Facebooku. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej o mojej nowej książce „Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia”

You may also like
Wsparcie na trudne czasy
„Ekspertka” moja druga książka!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage