Finanse

Zostań AMBASADORKĄ Kobiety i Pieniądze

Za mną jedno z ważniejszych dla mnie szkoleń, którego jestem autorką. Mowa o szkoleniu dla kobiet na temat finansów osobistych – „Kobieta i Pieniądze”. Jego ostatnia edycja miała miejsce 18 marca 2017 roku! Spędziłam z paniami jedną z marcowych sobót na rozmowach o… życiu! A dzisiaj mam dla Ciebie propozycję, która może zdecydowanie poprawić Twoje życie… finansowe, a co równie ważne, to także innych kobiet. Dowiedz się więcej, jak zostać AMBASADORKĄ Kobiety i Pieniądze!

Szkolenie było świetne! Dużo energii, porad, pomysłów… nie tylko Dominiki, ale też innych kobiet. Zdecydowanie podobało mi się i jestem zadowolona, bo wiem, co mam teraz robić! Jestem zmotywowana do działania. Dostałam kopa na rozpęd. Było wesoło i konkretnie. Polecam każdej kobiecie, która chce poprawić swoją sytuację finansową. W zasadzie polecam wszystkim, nawet tym, któe sobie radzą z finansami. Dużo się dowiedziałam i poznałam super osoby!

Szkolenie „Kobieta i Pieniądze” zaprojektowałam z myślą o każdej z nas! Przyświecało mi „oswojenie” nieprzyjemnych definicji, pokazanie, że finanse osobiste nie są trudne i z pewnością ważne w naszym codziennym życiu. Podczas szkolenia „przerabiamy” każdy z 7 kroków, których zrobienie jest wg mnie konieczne, aby zrozumieć cały proces obiegu pieniądza w naszym życiu. Od początku do końca! I tak, jak piszecie w swoich opiniach o szkoleniu: to jest dobry kop na start! Nie wyczerpuję tematu, bo się nie da tego zrobić. Ja pokazuję, jak pieniądze wpływają na jakość naszego życia i dlaczego warto zadbać o nie już teraz!

 

„Kobieta i Pieniądze” to szkolenie, które każda kobieta powinna wysłuchać i brać udział. Szkolenie pozwoliło mi spojrzeć na finanse z innej strony. „Zmusiło” mnie do wprowadzenia zmian w budżecie. Wykorzystam materiały do dalszej nauki.

Wiesz też, że szkolenie jest ściśle związane z moją książką „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”. Oczywiście, że wszystko zaczęło się tak naprawdę właśnie od niej. Gdy ją pisałam, wiedziałam, że odegra ona swoją rolę i będzie ważna nie tylko dla mnie. Po roku jej sprzedaży wiem, że tak właśnie jest! Otrzymuję cały czas wiadomości od Was, gdzie piszecie, jak ta mała żółta książeczka pokazała Wam jasną stronę pieniędzy. To jeden z moich największych sukcesów! Szczególnie jest to dla mnie ważne, bo książkę pisałam nocami przy jadalnianym stole, ale z wielkim przekonaniem o słuszności swojego wysiłku.

Dzisiaj jestem gotowa na więcej!

A dla mnie oznacza to zwiększenie wysiłków i walki o to, aby każda Polka wzięła tą małą, żółtą książeczkę w swoje dłonie. O to, aby każda Polka uwierzyła, że stać ją na lepsze życie. O to, aby każda Polka wykonała pierwszy krok w stronę swojej wolności i niezależności finansowej, i odzyskania władzy o samostanowieniu!

Dlatego zapraszam Cię do bliższej współpracy i do grona AMBASADOREK Kobiety i Pieniądze!

Ambasadorki razem ze mną podejmują trud szerzenia wiedzy i edukacji finansowej wśród innych kobiet w całej Polsce. Uda nam się to tylko wtedy, gdy dotrzemy bezpośrednio do każdej dorosłej Polki. Chcę podzielić się z nimi wiedzą i motywacją! Chcę pokazać im, że dostatniejsze życie jest lepsze dla nich i ich rodzin! A co najważniejsze, jest w ich zasięgu!

Dołącz do mnie i edukujmy o finansach osobistych inne Polki! Czekam na Twoje zgłoszenie, a zwrotnie otrzymasz wszystkie potrzebne informacje organizacyjne wraz z opisem korzyści, jakie będą płynąć z Twojego zaangażowania!

Dominika

You may also like
Skąd te 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet?
Jaką masz ambicję finansową?
3 komentarze
  • Gosia Sie 26,2020 at 14:24

    Jestem zainteresowana tworzeniem klubu w swoim mieście. Proszę zatem o kontakt.

  • Sandra Lip 20,2017 at 14:08

    Jestem zainteresowana tworzeniem klubu w swoim mieście- tym bardziej, że widzę na stronie, że nie ma oddziału wielkopolskiego. Proszę zatem o kontakt.

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage