Finanse

Ruszają KLUBY Kobiety i Pieniądze w całej Polsce!

Rozpoczyna się kolejny rozdział w historii „Kobiety i Pieniądze”! Powstają kluby w całej Polsce stworzone dzięki moim cudownym ambasadorkom! Dzięki nim wiele Polek będzie mogło się edukować w zakresie finansów osobistych. Klub „Kobiety i Pieniądze” to comiesięczne spotkania edukacyjne. Pierwsze spotkania już w czerwcu!

Hucznie zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałych Klubach „Kobieta i Pieniądze” w całej Polsce!

Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, tworzymy wspólne biznesy, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet. 

Spotykamy się co miesiąc w wybranym miejscu na kawę i wspólną edukację. Mamy też chwilę na networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. Na każdym klubie mamy inny fascynujący temat! Uczestnictwo w Klubie to koszt minimalny, który pozwoli nam na pokrycie logistyki klubu: 19 zł. Zapisz się już dzisiaj, aby otrzymywać także zaproszenia na kolejne kluby.

Co otrzymasz w klubie?

 1. Możliwość poznania świetnych, otwartych kobiet, takich jak Ty!
 2. Edukację finansową, dzięki której zbudujesz bezpieczne i stabilne życie, bez zmartwień finansowych
 3. Zyskasz nowe możliwości, inspiracje i przyjaźnie
 4. Otrzymasz materiały edukacyjne i bonusy od zaprzyjaźnionych partnerów
 5. Kto wie, co jeszcze wspaniałego może się wydarzyć? ?

Po zapisaniu się do Klubu i opłaconej rezerwacji miejsca na pierwszym spotkaniu, będziesz też otrzymywać informacje o kolejnych klubach, tak długo, jak będziesz chciała być z nami. Zapraszamy Cię serdecznie!

Wybierz swoje miasto i przyjdź na pierwsze spotkanie KLUBU!

⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇⬇

Ambasadorka regionu śląskiego, która opiekuje się Klubami w województwie: Martyna Paprocka. 

Chcesz dołączyć do grona ambasadorek? Skontaktuj się z nami.
A może chcesz ufundować voucher, książkę, kosmetyki lub inny bonus dla naszych klubowiczek? Skontaktuj się z Ambasadorką regionu: martynazanetapaprocka@gmail.com, tel.: +48 667 262 632 i przejdź też na fanpage Klubu z regionu.

Najbliższe spotkanie Klubu w Katowicach odbędzie się 23.06.2017, g. 18:00. ZAPISZ SIĘ!

??????????????????????????????

Ambasadorka regionu mazowieckiego, która opiekuje się Klubami w województwie: Agnieszka Barzycka. 

Chcesz dołączyć do grona ambasadorek? Skontaktuj się z nami.
A może chcesz ufundować voucher, książkę, kosmetyki lub inny bonus dla naszych klubowiczek? Skontaktuj się z Ambasadorką regionu: agnieszkabarzycka@wp.pl, tel.: +48 607 856 853 i przejdź na fanpage Klubu w regionie.

Najbliższe spotkanie Klubu w Warszawie odbędzie się 21.06.2017, g. 18:00. ZAPISZ SIĘ!

??????????????????????????????

Ambasadorka regionu zachodniopomorskiego, która opiekuje się Klubami w województwie: Barbara Pestka-Grzybowska. 

Chcesz dołączyć do grona ambasadorek? Skontaktuj się z nami.
A może chcesz ufundować voucher, książkę, kosmetyki lub inny bonus dla naszych klubowiczek? Skontaktuj się z Ambasadorką regionu: kobietaipieniadzeszczecin@gmail.com i przejdź na fanpage Klubu w regionie.

Najbliższe spotkanie Klubu w Szczecinie odbędzie się 20.06.2017, g. 18:00. ZAPISZ SIĘ!

??????????????????????????????

Ambasadorka regionu podkarpackiego, która opiekuje się Klubami w województwie: Katarzyna Kopala. 

Chcesz dołączyć do grona ambasadorek? Skontaktuj się z nami.
A może chcesz ufundować voucher, książkę, kosmetyki lub inny bonus dla naszych klubowiczek? Skontaktuj się z Ambasadorką regionu: kopala.katarzyna@gmail.com i przejdź też na fanpage Klubu z regionu.

Najbliższe spotkanie Klubu w Rzeszowie odbędzie się 23.06.2017, g. 18:00. ZAPISZ SIĘ!

??????????????????????????????

Chcesz otworzyć Klub w swoim mieście? Zgłoś się do nas! Napisz lub zadzwoń do Martyny, aby dowiedzieć się więcej: martynazanetapaprocka@gmail.com, tel.: +48 667 262 632.

Czekamy na Ciebie!

Dominika i Ambasadorki

You may also like
RAPORT: Czy Polki zarabiają wystarczająco dużo, by samodzielnie utrzymać rodzinę?
Najtrudniejszy… pierwszy krok!
2 komentarze
 • Jarosław Dymny Cze 20,2017 at 10:51

  Macie rozmach – trzeba Wam to przyznać 🙂 Na „Kobieta i pieniądze” trafiłem już chyba z dziesiąty raz 🙂

  • Dominika Lip 10,2017 at 17:26

   Super!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage