Finanse

SZKOLENIE w POZNANIU! 25 listopada 2017

„Dominiko, bardzo dziękuję za warsztaty! Pomogłaś mi znaleźć światełko w tunelu i uświadomić sobie, w jakim celu mogłabym codziennie wstawać z łóżka. Cała waliza narzędzi pogłębiająca świadomość finansową i ułatwiająca budżetowanie. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość, uśmiech i dociekliwość!” Agnieszka

Od 2015 roku edukuję kobiety w zakresie finansów osobistych. I właśnie dla nas zaprojektowałam szkolenie „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”.

Pytają mnie „Dlaczego dla kobiet? Przecież finanse to finanse!”

Zgadza się! Przy czym my kobiety mamy często inne spojrzenie na pieniądze, inne z nimi związane wyzwania i problemy. Kiedy rozmawiam z mężczyznami, zastanawiają się co robimy na spotkaniach Klubów. „Uczycie się o produktach finansowych, wskaźnikach ekonomicznych?” Odpowiadam: „Hola, hola! Najpierw porządek w głowach, w relacjach z pieniędzmi, opanowanie najważniejszych zasad i dopiero skok po twardą wiedzę”.

Tak właśnie jest na moim szkoleniu: prostym i zrozumiałym językiem tłumaczę zawiłości świata pieniędzy. Uczę, jak pogodzić się z pieniędzmi, żeby się nas trzymały. Podpowiadam, jak zarządzać domowym budżetem, aby mieć nad nim kontrolę, a nie on nad nami. Mówię, jak rozmawiać w domu o pieniądzach, aby dzieci się uczyły, a mąż chciał współpracować. Pokazuję także, jak pomnażać pieniądze, aby ta upragniona wolność i niezależność finansowa była osiągalna! I to wszystko podczas jednego dnia! Do tego ciepło i wsparcie od innych kobiet. Cisza i spokój, bo szkolenie jest w sobotę. W końcu czas, aby na poważnie zająć się swoimi finansami.

 

Szkolenie składa się z 7 części wg metodologii, jaką opracowałam. Być znasz ją już z mojej książki „Kobieta i Pieniądze”. Jeśli tak, to szkolenie będzie świetną powtórką i utrwaleniem. Jeśli nie czytałaś jeszcze mojej książki, to szkolenie wspaniale wprowadzi Cię w świat finansów osobistych.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu w Poznaniu?

 1. Pojmiesz, dlaczego pieniądze mają pozytywny wpływ na twoje życie
 2. Zrozumiesz, jak na nowo zaprzyjaźnić się z pieniędzmi
 3. Poznasz proste i skuteczne metody na dobre relacje z pieniędzmi
 4. Nauczę cię sprawdzonego sposobu na zarządzanie domowym budżetem
 5. Pokażę ci, jak generować nowe przychody
 6. Podpowiem, jak zacząć inwestować pieniądze na przyszłość
 7. Spędzisz ze mną i innymi kobietami cały dzień!
 8. Poznasz nowe osoby, usłyszysz ich historie, znajdziesz wsparcie!
 9. Nawiążesz wartościowe relacje
 10. Zrobisz coś ważnego dla siebie i swojej rodziny!

Mam dla Ciebie aż trzy warianty udziału w poznańskim szkoleniu:


BILET: VIP, cena: 999 zł

Bonusy:

 1. Książka „Kobieta i Pieniądze” z autografem autorki
 2. Książka „Ekspertka” z autografem autorki
 3. Miejsce w strefie VIP podczas szkolenia
 4. Dodatkowy egzemplarz Zeszytu Ćwiczeń
 5. Lunch z Dominiką Nawrocką i przerwy kawowe w dniu szkolenia
 6. Trzy godzinne konsultacje online z Dominiką Nawrocką do wykorzystania w ciągu 6 miesięcy po szkoleniu
 7. Certyfikat ukończenia szkolenia

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!


BILET: PREMIUM, cena: 499 zł

Bonusy:

 1. Książka „Kobieta i Pieniądze” z autografem autorki
 2. Dodatkowy egzemplarz Zeszytu Ćwiczeń
 3. Lunch w dniu szkolenia
 4. Godzinna konsultacja online z Dominiką Nawrocką do wykorzystania w ciągu miesiąca po szkoleniu
 5. Certyfikat ukończenia szkolenia

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!


BILET: STANDARD, cena: 199 

 Bonusy:

 1. Ebook książki „Kobieta i Pieniądze”
 2. Przerwa kawowa w czasie szkolenia
 3. Certyfikat ukończenia szkolenia

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE!


Część opinii o szkoleniu „Kobieta i Pieniądze”

Szkolenie było świetne! Dużo energii, porad, pomysłów nie tylko Dominiki, ale też innych kobiet. Zdecydowanie podobało mi się i jestem zadowolona, bo wiem, co mam teraz robić! Jestem zmotywowana do działania. Dostałam kopa na rozpęd. Było wesoło i konkretnie. Polecam każdej kobiecie, która chce poprawić swoją sytuację finansową. W zasadzie polecam wszystkim, nawet tym, które radzą sobie z finansami. Dużo się dowiedziałam i poznałam super osoby!

Szkolenie otworzyło mi oczy na bardzo ważny aspekt zarządzania domowym budżetem i kontroli kosztów (zbieranie paragonów). Na pewno wykorzystam metodę podziału wg sześciu budżetów. Fajny był pomysł z subkontami – dotąd jakoś o tym nie pomyślałam, a mając wszystko “w jednym worze” rzeczywiście jest tym ciężko zarządzać. Poleciłabym wszystkim kobietom, które zaczynają swoją przygodę z finansami!

Po raz pierwszy miałam możliwość bycia na szkoleniu pani Dominiki Nawrockiej z czego jestem bardzo zadowolona. Koszt szkolenia pokryła moja córka w ramach upominku urodzinowego, co było dla mnie miłą niespodzianką.

Dużo skorzystałam w dziedzinie, która była mi obca. Chciałabym kontynuować naukę na tego rodzaju spotkaniach edukacyjnych na przyszłość.

Dziękuję za szkolenie! Szkolenie bardzo interesujące, pokazujące różne drogi inwestowania i zarządzania pieniędzmi. Uświadomienie, że może warto zaryzykować, coś zmienić w swoim życiu zawodowym.

Szkolenie jest ciekawe, przede wszystkim rozjaśniło o zarządzaniu własnymi finansami. Prowadząca jest fajna, materiał przedstawiony prostym, zrozumiałym językiem. Polecę to szkolenie innym osobom.

Bardzo fajny przekaz nowych dla mnie informacji. Czuję się zainspirowana do zmian. Na pewno polecę to szkolenie koleżankom.

Znów sobie policzyłam koszty versus przychody oraz to, na jakie inwestycje mnie stać oraz jak spłacić zadłużenie, które mam. No i jestem mega zadowolona, bo wychodzi, że mnie stać na wszystko, co chciałam aktualnie zrobić. Kwestia czasu 🙂

Cały dzień rozmawiania o finansach osobistych bez nudnych i trudnych stwierdzeń. Za to brawo! I to mi się podobało. Dziękuję!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ NA SZKOLENIE „KOBIETA I PIENIĄDZE”!

Zapraszam,

Dominika Nawrocka

You may also like
Jakim typem jesteś?
Dlaczego 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage