20 listopada, 2017

Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze!

udostępnij

W 2017 roku powstały Kluby Kobiety i Pieniądze, których celem jest propagowanie wiedzy finansowej wśród kobiet poprzez comiesięczne spotkania merytoryczne w całej Polsce. Kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykamy się, wymieniamy doświadczeniami, budujemy społeczność kobiet niezależnych i edukujemy wg metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet, której autorką jest Dominika Nawrocka.

Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

Dołączając do Klubów otrzymujesz 12 miesięcy nauki, podczas której opanujesz konieczne elementy z zakresu finansów osobistych. W tym czasie poznasz kluczowe aspekty związane z pieniędzmi w naszym codziennym życiu. Zrozumiesz to co może do tej pory było dla Ciebie nieznane. Dowiesz się, co należy zrobić, aby pieniądze były Twoim życiowym sprzymierzeńcem.

A dzięki comiesięcznym spotkaniom Klubu poznasz dziesiątki nowych kobiet. Nawiążesz nowe relacje, zyskasz wiedzę, inteligencję, odwagę i świadomość wielu spraw, których zastosowanie w życiu pozwoli Ci uczynić swoje życie dostatniejszym!

https://www.facebook.com/klubkobietaipieniadze/videos/3701290616611619/
Rozmowa z Martą Żminkowską, uczestniczką Klubu Kobiety i Pieniądze w Poznaniu. Obejrzyj i dowiedz się dlaczego warto dołączyć do Klubu Kobiety i Pieniądze

Spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze są dla każdej kobiety bez względu na wysokość zarobków, wiek czy wykształcenie!

Powołałyśmy do życia Kluby Kobiety i Pieniądze, aby każda Polka miała łatwy dostęp do wiedzy i wsparcia w zakresie edukacji finansowej. Na spotkaniach Klubów mówimy o pieniądzach w sposób prosty i życiowy!

Nie nauczyli nas w domach o tym, jak zajmować się swoimi pieniędzmi, ani w szkole. Zróbmy to w końcu same! Kobiety kobietom! Chrońmy się same przed kłopotami finansowymi, zadbajmy o swoją finansową przyszłość! Przejmijmy kontrolę nad swoimi pieniędzmi! Opanujmy chaos i chodźmy po więcej! Spotkania Klubów to świetna okazja do poznania innych inspirujących kobiet, nawiązania nowych znajomości, otrzymania wsparcia i zrozumienia!


Całoroczny program spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze

Spotkania każdego Kluby odbywają się raz na miesiąc, podczas którego omawiany jest przez Ambasadorkę jeden temat. Dodatkowo Dominika Nawrocka przygotowała na każde spotkanie zestaw ćwiczeń i nagranie wideo z wytłumaczonym zagadnieniem.

 1. miesiąc: Finanse, od czego zacząć, czyli szczerze jak na spowiedzi
 2. miesiąc: Marzenia a finanse, czyli ile kosztuje realizacja marzeń
 3. miesiąc: Budżetowanie, czyli zarządzanie domowym budżetem
 4. miesiąc: Finanse w związku, czyli jak żyć razem długo i szczęśliwie
 5. miesiąc: Zadłużenie i inne przypadki, czyli jak wyjść na prostą
 6. miesiąc: Nowe źródła pieniędzy, czyli skąd wziąć dodatkową kasę
 7. miesiąc: Dzieci a pieniądze, edukacja finansowa dzieci
 8. miesiąc: Aktywa i pasywa, czyli jak rozsądnie budować swój majątek
 9. miesiąc: Mądra szefowa, czyli jak kontrolować domowe wydatki
 10. miesiąc: Dokumenty bezpieczeństwa m.in ubezpieczenie, testament
 11. miesiąc: Inwestycje, co to jest i dlaczego tak się tego boimy
 12. miesiąc: Królowa nieruchomości, czyli jak posiąść swoją pierwszą nieruchomość inwestycyjną

Zapisz się na najbliższe spotkanie Klubu w twoim mieście!

Do wybranego Klubu możesz dołączyć w dowolnym momencie. Przed Tobą 12 kolejnych spotkań, których realizacja daje Ci solidną dawkę wiedzy i nowe kontakty. Na koniec otrzymujesz Certyfikat ukończenia spotkań i klubowe pamiątki! Jeśli chcesz możesz oczywiście nadal pozostać w Klubie i uczestniczyć w kolejnych spotkaniach.

Znajdź swoje miasto, zapisz się, zapłać za bilet i weź udział w spotkaniu. Jeśli nie ma klubu w twoim mieście, to wybierz się do najbliższego, a potem załóż z nami klub u siebie. Jak zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze? Czytaj dalej!


Spotkania prowadzone są przez Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze!

Ambasadorki Kobiety i Pieniądze zajmują się edukacją finansową kobiet w swoich lokalnych społecznościach w ramach prowadzonych Klubów. Podczas spotkań wyszkolone Ambasadorki tłumaczą zagadnienia, moderują dyskusję i wyjaśniają zawiłości.

Aby zostać Ambasadorką nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego lub finansowego, a jedynie chęć, determinację, misję i trochę czasu na samokształcenie, uczestniczenie w kwartalnych szkoleniach dla Ambasadorek i zajmowanie się swoim Klubem.

To doskonałe rozwiązanie dla tych pań, które chcą połączyć działalność społeczną z własną edukacją oraz zdobyć dodatkowe przychody.

https://youtu.be/ndm1bbQuYnI
Zobacz dlaczego warto zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze


Przeczytaj także:

Dołącz do Klubu!

Bezpłatna rejestracja.


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>
Success message!
Warning message!
Error message!