Finanse

Cykl edukacyjny „Pieniądze się mnie trzymają!” aż w 5 miastach!

Moja podróż przez Polskę rozpoczyna się od Poznania. Już 3 lutego spotkam się tam z uczestniczkami całodniowego spotkania edukacyjnego zaprojektowanego wyłącznie dla kobiet na temat finansów osobistych. Które następne miasta? Sprawdź!

Pamiętam swoje życie, gdy nie miałam pojęcia co to jest inteligencja finansowa. Wiedziałam co to jest inteligencja emocjonalna i po prostu inteligencja, ale żeby jakaś finansowa? Boleśnie się o niej dowiedziałam w chwili życiowego kryzysu. To był moment, gdy z dwójką małych dzieci musiałam podjąć ważne decyzje. Pieniądze stały się istotnym elementem moich rozważań. Brzmi znajomo? Doświadczyłaś czegoś podobnego?

Od tamtego momentu wiedziałam, że muszę się na poważnie zająć swoimi pieniędzmi, bo m.in. dzięki nim mogę podejmować swoje decyzje i żyć tak jak chcę. Mogę też powiedzieć „Nie” kiedy tylko chcę! Rzuciłam się na książki, szkolenia, kursy i działałam. Po latach postanowiłam podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, i tak powstała „Kobieta i Pieniądze”. W książce pod tym samym tytułem zawarłam wszystko to co potrzebujesz wiedzieć na start o finansach osobistych. A wszystko prostym językiem, z przykładami i z naszego kobiecego punktu widzenia.

Za książką poszły spotkania z Wami. Występuję na konferencjach i prowadzę szkolenia, aby coraz więcej kobiet przejęło kontrolę nad swoimi pieniędzmi. Powiesz teraz: „Przecież ja mam kontrolę nad swoimi finansami! Zarabiam je, są na moim koncie, ja je przecież wydaję!” Świetnie! A jak nimi zarządzasz? Zaskakuje Cię stan konta na koniec miesiąca? Jak masz zaplanowaną finansową przyszłość? Pytań jest wiele i ja znam na sporą część z nich odpowiedzi. Znają je też doradcy i inni eksperci. Dla mnie ważne jest to, abyś wiedziała jak nimi i sobą w tym aspekcie pokierować. I tego mogę Cię nauczyć podczas naszych spotkań edukacyjnych w 5 polskich miastach!

„Dominiko, bardzo dziękuję za warsztaty! Pomogłaś mi znaleźć światełko w tunelu i uświadomić sobie, w jakim celu mogłabym codziennie wstawać z łóżka. Cała waliza narzędzi pogłębiająca świadomość finansową i ułatwiająca budżetowanie. Dziękuję za profesjonalizm, życzliwość, uśmiech i dociekliwość!” Agnieszka

Podczas całodniowego spotkania edukacyjnego „Pieniądze się mnie trzymają!” prostym i zrozumiałym językiem tłumaczę zawiłości świata pieniędzy. Uczę, jak pogodzić się z pieniędzmi, żeby się nas trzymały. Podpowiadam, jak zarządzać domowym budżetem, aby mieć nad nim kontrolę, a nie on nad nami. Mówię, jak rozmawiać w domu o pieniądzach, aby dzieci się uczyły, a mąż chciał współpracować. Pokazuję także, jak pomnażać pieniądze, aby ta upragniona wolność i niezależność finansowa była osiągalna! I to wszystko podczas jednego dnia! Do tego ciepło i wsparcie od innych kobiet. Cisza i spokój, bo szkolenie jest w sobotę. W końcu czas, aby na poważnie zająć się swoimi finansami.

„Cały dzień rozmawiania o finansach osobistych bez nudnych i trudnych stwierdzeń. Za to brawo! I to mi się podobało. Dziękuję!”

Wybieram się z cyklem edukacyjnym „Pieniądze się mnie trzymają” do 5 miast!

Podczas spotkania:

 • Dowiesz się, dlaczego pieniądze mają pozytywny wpływ na twoje życie
 • Zrozumiesz, jak na nowo zaprzyjaźnić się z pieniędzmi
 • Poznasz proste i skuteczne metody na dobre relacje z pieniędzmi
 • Nauczę cię sprawdzonego sposobu na zarządzanie domowym budżetem
 • Pokażę ci, jak generować nowe przychody
 • Podpowiem, jak zacząć inwestować pieniądze na przyszłość
 • Spędzisz ze mną i innymi kobietami cały dzień!
 • Poznasz nowe osoby, usłyszysz ich historie, znajdziesz wsparcie!
 • Nawiążesz wartościowe relacje
 • Zrobisz coś ważnego dla siebie i swojej rodziny!

Dodatkowo:

 • Dostaniesz materiały, które możesz wziąć z sobą do domu, aby każdego dnia stosować najlepsze metody zarządzania pieniędzmi – Zeszyt Ćwiczeń.
 • Dzięki nim zrozumiesz, jak zastosować zasady, które poznałaś w trakcie lektury książki i szkolenia. Czynnie wprowadzając te zasady w życie, możesz sprawić, że otworzą się przed Tobą ogromne możliwości.

„Szkolenie było świetne! Dużo energii, porad, pomysłów nie tylko Dominiki, ale też innych kobiet. Zdecydowanie podobało mi się i jestem zadowolona, bo wiem, co mam teraz robić! Jestem zmotywowana do działania. Dostałam kopa na rozpęd. Było wesoło i konkretnie. Polecam każdej kobiecie, która chce poprawić swoją sytuację finansową. W zasadzie polecam wszystkim, nawet tym, które radzą sobie z finansami. Dużo się dowiedziałam i poznałam super osoby!”

Znasz już Kluby Kobiety i Pieniądze? Dla uczestniczek spotkań Klubów mam coś specjalnego! Wybierz się na najbliższe spotkanie w swoim mieście i skorzystaj z PROMOCJI tylko dla Ciebie. Dzięki temu, że już podjęłaś decyzję o rozwoju swojej inteligencji finansowej, dostajesz ode mnie jeszcze coś ekstra! W cenie jednego biletu na spotkanie „Pieniądze się mnie trzymają!” w dowolnym mieście możesz na spotkanie zabrać drugą kobietę! Skorzystaj z tej możliwości na najbliższym spotkaniu Klubu

Do zobaczenia w Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Katowicach i Gdańsku! Wybierz swoje miasto, następnie rodzaj biletu i ZAPISZ SIĘ już DZISIAJ! Zarezerwuj swoje miejsce!

You may also like
Dlaczego 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet?
Fundusze inwestycyjne od podstaw

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage