Finanse

Kobieta i Pieniądze w 2018 roku

Mentalnie jestem we wspaniałej harmonii z nowym 2018 rokiem. Wiem, że będzie to najfajniejszy rok w moim życiu. Będzie tak, bo ufam swoim marzeniom, celom i planom. Będzie tak, bo pozytywnie karmię swoją świadomość i podświadomość. Będzie tak, bo zrobię wszystko, aby właśnie tak się stało!

Chcę się dzisiaj z Tobą podzielić swoimi planami, bo dzięki temu łatwiej będzie mi je zrealizować. Jak to możliwe? – zapytasz. Pamiętam bardzo dobrze, gdy podzieliłam się ze światem swoim pragnieniem napisania pierwszej książki. Czy było to dla mnie łatwe? Powiedzieć publicznie, że kiedyś, hipotetycznie napiszę książkę, a potem to zrobić? Oczywiście, że nie. Wszystkie dobrze wiemy, że za drugim i kolejnym razem, wszystko staje się prostsze. Dlatego dzisiaj z radością chcę się z Tobą podzielić swoimi celami i planami. Dzięki temu wśród Was znajdzie się wiele wspaniałych osób, które mi w tym pomogą.

Stawiam w swoim zawodowym życiu 100% na Kobietę i Pieniądze!

To mój prawdziwy „coming out”! Ważny i kluczowy w moim zawodowym życiu moment. Po kilkunastu latach pracy w komunikacji marketingowej, prowadzeniu swojej firmy, postanowiłam zamknąć ten etap definitywnie. Oznacza to, że od początku tego roku koncentruję się w 100% na rozwoju organizacji, jaką jest Kobieta i Pieniądze. Podjęłam tę decyzję po głębokiej i wielomiesięcznej analizie. Uznałam, że skoro angażując 20% zasobów jestem w stanie wygenerować 80% swoich przychodów i stworzyć coś tak wartościowego, a przy tym realizować z pasją swoją misję, to nie pozostaje mi nic innego, jak wprowadzić odpowiednie zmiany. Uwierzcie mi, siła przyzwyczajenia do tego co potrafimy robić i co dobrze znamy, jest często bardzo ograniczająca. Jesteś w podobnej sytuacji? Odstaw emocje na bok, zrób kalkulację, wesprzyj się coachem lub mentorem i… nie trać więcej czasu! Głęboko wierzę w to, że zmiany w życiu są tylko na lepsze!

64 nowe Kluby Kobiety i Pieniądze w 2018 roku!

Zrobiłyśmy z Ambasadorkami porządną burzę mózgów, z której wynikły piękne cele i plany na rozwój Klubów w całej Polsce. Zatem 2018 rok to minimum 64 nowe kluby! Aby mogło się to ziścić zapraszam Was wszystkie drogie panie do dołączenia do naszego grona. Jesteśmy edukatorkami, które z pasją i zaangażowaniem pomagają kobietom w ich edukacji finansowej. Jesteśmy dobrze zorganizowane, choć każda z nas działa w innymi mieście. Dzięki potencjałowi, jaki wnosi każda z nas, dotarłyśmy już dzisiaj do kilku tysięcy kobiet w ponad 10 województwach. Brzmi imponująco! I za to już dzisiaj dziękuję wszystkim wspaniałym kobietom zrzeszonym wokół Klubów Kobiety i Pieniądze. Przed nami jeszcze dużo pracy, bo chcemy dotrzeć do każdej Polki z grona 19 milionów mieszkających w naszym kraju. Do tego potrzebujemy Ciebie i Ciebie, przyszłych Ambasadorek Kobiety i Pieniądze! Dołącz do nas!

Nowe produkty edukacyjne!

Niezmiernie się cieszę, że w końcu będę miała czas na przygotowywanie kolejnych materiałów edukacyjnych dla Was! Będą to liczne kursy online związane z edukacją finansową, ale też związanych z moją drugą książką „Ekspertka”. Już niebawem premiera kursu „Wydatki” i dużego programu edukacyjnego „Inkubator Ekspertek”. Do tego w planach jest drukowany planner finansowy, Notatnik Klubowiczki dla uczestniczek Klubów i moja nowa książka. O czym tym razem? W planach mam kolejne trzy książki o edukacji finansowej dzieci dla rodziców, finansów w związku i wskazówek dla młodych kobiet na początku swojego dorosłego i samodzielnego życia. Wiem, że z czasem pojawią się pomysły na kolejne. Wiem też, że wszystkie zrealizuję. Dlaczego? Jak to się stanie? Po prostu usiądę i napiszę, a potem wydam i wesprę w ten sposób wiele wspaniałych osób. Jeśli masz misję i znasz sens swojego życia, dużo łatwiej będzie Ci realizować swoje śmiałe wizje. Jeśli jeszcze nie wiesz, czego chcesz od swojego życia, początek roku jest dobry, aby się nad tym zastanowić i potem nadać mu właściwy kierunek.

Dobrze jest wiedzieć, o co nam w życiu chodzi, bo tylko my sami wiemy, czego od niego chcemy. Nikt inny nam nie powie, jak ma ono wyglądać. Jeżeli to nie my zdefiniujemy nasze pragnienia, to zdarzenia w naszym życiu będą przypadkowe. A nawet więcej, mogą się one układać według czyjegoś scenariusza. Często bywa tak, że kiedy nie mamy pomysłu na własne życie, ktoś inny je nam układa. Życie nie znosi próżni. Potoczy się, jak chcą inni, według ich planów i marzeń. Albo też zdarza się nam patrzeć, jak ktoś inny realizuje nasze marzenia, bo my na te swoje nie mieliśmy odwagi. Karina Sęp, „Twoja mapa marzeń. Przewodnik dobrego i mądrego życia”.

2018 rokiem podróży i wartościowych spotkań!

Chcę w tym roku spotkać się z Wami osobiście. Zrobię to dzięki organizowanym szkoleniom, konferencjom czy warsztatom. Jest to dla mnie zawsze wielka przyjemność i wartość. Otrzymuję od Was wtedy niesamowitą wdzięczność, w zamian dzielę się swoją energią i wiedzą. Planuję w pierwszej połowie tego roku szkolenia aż w pięciu miastach, ale to dla mnie zdecydowanie za mało. Dlatego jeśli organizujesz szkolenie, konferencję lub warsztaty skontaktuj się ze mną i zróbmy coś razem. Moje zaangażowanie każdorazowo owocuje najwyższymi notami u uczestników spotkań! 

2018 rok najlepszym rokiem w życiu!

Taki mam właśnie plan! Czy martwię się, że 2019 będzie w związku z tym gorszy? Oczywiście, że nie! W ludzkiej naturze leży dążenie od rozwoju i obfitości. Kolejne lata będą po prostu jeszcze lepsze! Postęp, rozwój, wolność i miłość to jest to co mnie napędza do dzielenia się ze światem całym swoim potencjałem, talentami i dobrocią. Uświadomienie sobie tego pozwala wykorzystać wszystko to czym zostaliśmy obdarowani. A czy nie o to chodzi w życiu najbardziej?

Wspaniałego 2018 roku!

Dominika

You may also like
7 rad, jak przetrwać finansowo na urlopie
Stać Cię na dużo więcej!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage