Finanse

Promocja na Dzień Kobiet już teraz!

0

Świętować miesiąc? Czemu nie! Od dzisiaj do 8 marca obowiązuje aż 25% zniżka na wszystkie moje książki. Nie czekaj, zamawiaj dla siebie i koleżanek!

Chcę się z Tobą podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeśli brak pieniędzy blokował Cię przed zakupem którejś z moich książek, to właśnie ta promocja jest dla Ciebie!

Wszystkie moje książki do 8 marca kupisz 25% taniej!

Ktoś kiedyś powiedział, że z moimi książkami się pracuje. Ktoś inny, że są napisane w sposób prosty i zrozumiały. To dla mnie wielkie komplementy, bo właśnie na tym zależało mi najbardziej. Chcę, aby wiedza na temat finansów osobistych, marketingu i biznesu przestała w końcu być trudna, niedostępna czy wręcz tajemna… dla kobiet.

Kupując moje obie książki wraz z Zeszytem Ćwiczeń otrzymujesz 15 lat mojej wiedzy i doświadczenia życiowego i zawodowego. Wydając łącznie w promocji 87 zł oszczędzasz tysiące, które ja wydałam na swoją edukację, błędy, porażki i życiowe lekcje. Finansów osobistych uczyłam się na SGH, na kursach i szkoleniach po kilka tysięcy każdy. Biznesu uczyłam się na cudzych i swoich pieniądzach. Marketingu nauczyłam się sama od podstaw, bo tylko taka nauka daje gwarancję najlepszych efektów.

Kiedy pisałam „Kobietę i Pieniądze” wiedziałam, że to lektura obowiązkowa dla każdej kobiety!

I nadal tak uważam! Jeśli w domu lub szkole nikt nie nauczył Cię, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Jeśli ciągle szukasz magicznego sposobu na pożegnanie się z kłopotami finansowymi. Jeśli w końcu chcesz zrobić porządek w życiowych finansach i zadbać o swoją przyszłość to… wydaj 36 zł w promocji i DOWIEDZ się raz na zawsze, jak to ZROBIĆ!

„Ekspertkę” napisałam dla każdej z nas…

aby nikt nigdy nie powiedział, że jesteśmy za stare lub za drogie na dane stanowisko. Jak to możliwe? Wystarczy dać się poznać szerokiemu światu, jako ekspertka w swojej dziedzinie. Niemożliwe? Uwierz mi, to jest wszystko w zasięgu każdej z nas. Z tej książki dowiesz się, jak kompetencje zawodowe przekuć na pieniądze. Udowodnię Ci, że w pierwszej lidze ekspertów jest jeszcze dużo miejsca i każda kobieta ma szansę się w niej odnaleźć.

Na koniec mam dwie propozycje…

  1. Wiesz dobrze, że promuję i wspieram kobiety. Jeśli napisałaś swoją książkę, to chętnie ją przeczytam. Nie chcę jej za darmo. W zamian ofiaruję Ci jedną z moich książek do wyboru. Napisz do mnie!
  2. Gwarancja satysfakcji to druga propozycja. Jeśli książki mojego autorstwa nie spełnią Twoich oczekiwań, zwracam pieniądze bez dyskusji. Nic nie ryzykujesz! Możesz tylko zyskać.

Jeśli uważasz, że moje książki mogą być wartościowym prezentem dla Twoich koleżanek z pracy – odezwij się. Na pewno, jako niezależny wydawca będę mieć dla Twojej firmy dobrą ofertę przy zakupie co najmniej 25 sztuk książek. Pomyśl nad tym!

Zapomniałabym… GDZIE TE KSIĄŻKI?! 🙂 TUTAJ! ✅

No to świętujemy! Szalonego Miesiąca Kobiet!
Dominika

P.S. Pamiętaj, że cały czas odbywają się spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze. Dowiedz się więcej!
P.S. 2. Pamiętaj, że do czerwca możesz wybrać się także na całodniowe szkolenia Kobiety i Pieniądze „Pieniądze się mnie trzymają!”

 

You may also like
Szkolenie: Finanse dla Par
Ruszyła przedsprzedaż mojej książki!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage