Finanse

Wydawaj pieniądze na zdobywanie nowych umiejętności!

Wiesz, ile pieniędzy kosztowało mnie nabycie wiedzy jaką dzisiaj mam? Zapłaciłam grubą kasę za szkolenia, książki i błędy, jakie popełniłam. Jeśli doliczysz do tego formalną edukację, jaką zafundowało mi państwo, to…  Jeśli dzisiaj stoisz przed wyborem, wydać ostatnie pieniądze na książkę lub szkolenie, dzięki któremu zarobisz dużo pieniędzy, albo w jakiś sposób zmienisz swoje życie, to… ZRÓB TO!

Czy chcesz coś zmienić  w swoim życiu i nie wiesz, jaki wykonać pierwszy krok? To zupełnie normalne! Każdy z nas boryka się z wątpliwościami, słabościami, chaosem we własnej głowie. Ja też to dobrze znam. Przy ostatnich porządkach znalazłam swój notes sprzed pięciu lat. Zadawałam tam sobie samej pytania: Co ja właściwie potrafię robić? Czego ja chcę? Na czym się znam? A nie byłam wtedy dziewczyną po studiach, tylko kobietą, która doszła na zawodowy szczyt, miała dzieci, wszystko! Ktoś z boku popatrzyłby na mnie, popukałby się w głowę i zapytał: „O co ci chodzi kobieto? Jak to, nie wiesz w czym jesteś dobra? A za co ci płacili do tej pory pieniądze? Jak to nie wiesz, co dalej?” No właśnie, jak?

Mimo wszystko działaj!

I jeśli jesteś dzisiaj w podobnej sytuacji lub wiesz, że musisz coś zrobić ze swoim życiem zawodowym, uczuciowym, finansowym, to po prostu zacznij to robić! Nie masz pieniędzy, nie masz partnerów lub zamożnego męża. Wiele z nas nie ma! Pamiętaj, wymówki Cię nie nakarmią i nie popchają Twoich spraw do przodu. Tylko zrobią to Twoje ręce i głowa!

Tylko z działania pochodzą wnioski i refleksje, efekty i postęp!

Czy chcesz stać się osobą bardzo zamożną? Czy chcesz wyjść z bieżących tarapatów? Czy chcesz zrealizować swoje wielkie marzenia? To wszystko jest w Twoim zasięgu! To wszystko zrobisz, jeśli będziesz mieć wiedzę, determinację i konsekwencję w działaniu! Potrzebujesz wsparcia, nabrania pewnoście siebie, otoczenia się wartościowymi ludźmi, codziennej motywacji i wiedzy!

Inwestuj w siebie skutecznie!

Inwestowanie polega na tym, że wkładamy pieniądze w aktywa licząc na to, że z czasem zyskają na wartości. Dzięki temu zyskamy konkretne korzyści finansowe. Im więcej wkładamy w dobre aktywa, tym więcej zyskujemy. „Jak mam inwestować, skoro nie mam setek tysięcy?” Jak mogę zainwestować, gdy mam tylko kilkaset złotych?” „Co mam zrobić, gdy nie mam nic?”  Jeśli masz niewiele pieniędzy, jedyną wielką skalą dla Ciebie jest to, by zainwestować w siebie. Wydawaj pieniądze na rozwój nowych umiejętności, zdobywanie wiedzy oraz budowanie sieci kontaktów. Nie możesz stracić, jeśli inwestujesz w siebie.

Wykorzystuj zdobytą wiedzę do lepszego działania!

Nie ma nic gorszego, jak zmarnowany potencjał. Nie znoszę tego wręcz obsesyjnie! Zachęcam Cię do inwestowania w siebie, ale po to, abyś potem zrobiła z tego użytek. Weźmiesz udział w szkoleniu z finansów osobistych i będzie to dobra inwestycja, jeśli zaraz po nim wdrożysz w życie nowe sposoby na efektywne zarządzanie pieniędzmi i powołasz do życia swoją pierwszą inwestycję. Jak inaczej miałoby to sens?

Wydawaj pieniądze na książki, które czytasz! Wydawaj pieniądze na szkolenia, które uczą Cię zarabiania pieniędzy! Wydawaj pieniądze na budowanie sieci swoich kontaktów, które zmienią Twoją sytuację zawodową. Nie żałuj pieniędzy na zdobywanie nowych umiejętności, ale tylko pod warunkiem, że je wykorzystasz do swojego wzrostu.

I pamiętaj, że najwięcej kosztuje brak działania!
Pieniędzy, czasu, straconych możliwości.

A na to Cię na pewno nie stać!

POBIERZ bezpłatnie pierwszy rozdział książki „Kobieta i Pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet”

[purchase_link id=”5552″ style=”button” color=”green” text=”Zamów”]

You may also like
ANKIETA: Miłość i osobne konta (kwiecień 2019)
Budżetowanie dla par

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage