Finanse

Inwestowanie w nieruchomości dla kobiet! SEMINARIUM | 29 września 2018

Inwestowanie w nieruchomości należy do moich ulubionych. Mam wielką przyjemność, kiedy widzę, że wartość moich mieszkań na wynajem rośnie, dochód pasywny się powiększa i plan emerytalny konsekwentnie się realizuje. Wiele z Was również interesuje się tym zagadnieniem, dlatego postanowiłam zorganizować większe wydarzenie edukacyjne dla kobiet właśnie z inwestowania w nieruchomości, ale zanim…

Proponuję Ci inwestowanie w nieruchomości, ponieważ jest to dość proste, stabilne i idealne dla kobiet. O nieruchomości należy dbać, dobrze nimi zarządzać, są wdzięczne do nauki i starzeją się powoli.  Co miesiąc pieniądze płyną do mojej kieszeni, lokatorzy spłacają pożyczony od banku kapitał, wartość majątku rośnie, dochód pasywny się powiększa, do tego jeszcze bezcenna nauka i doświadczenie. Można powiedzieć, że to plan bez wad!

Jak zawsze, diabeł tkwi w szczegółach, dlatego zanim wydasz pieniądze np. na mieszkanie na najem, to trzeba to poprzedzić licznymi działaniami. I o tym wszystkim chcę Ci powiedzieć 29 września 2018 roku w Warszawie podczas Real Estate Queen – Seminarium z inwestowania w nieruchomości dla kobiet!

Podczas tego wydarzenia eksperci odpowiedzą m.in na następujące pytania:

 1. Dlaczego inwestowanie w nieruchomości jest opłacalne?
 2. Jak przygotować plan inwestowania w nieruchomości?
 3. Skąd wziąć kapitał na zakup nieruchomości na najem?
 4. Kryteria oceny nieruchomości pod zakup inwestycyjny?
 5. Kalkulacja przedzakupowa.
 6. Wyposażenie mieszkania na najem.
 7. Jak znaleźć klientów na swoją nieruchomość na najem?
 8. Jaką ustalić cenę najmu za nieruchomość?
 9. Umowy i przewidywanie problemów z lokatorami.
 10. Zarządzanie i podnoszenie wartości nieruchomości.
 11. Czy da się zarobić więcej?

Seminarium poprowadzą ze mną sami praktycy, którzy podzielą się z Tobą swoją wiedzą, historiami sukcesów i porażek. Co ważne, to spotkanie ma formę seminarium i oznacza to, że będziesz czynnie uczestniczyć. Zależy mi, abyś wyszła z tego wydarzenia z konkretami, które możesz zacząć wdrażać od zaraz.

To wydarzenie dla najbardziej zainteresowanych!

Oznacza to, że:

 • liczba miejsc jest bardzo ograniczona
 • cena za całodniowy udział w tym niesamowicie intensywnym i praktycznym wydarzeniu też nie będzie niska

Dlaczego?

 • dlatego, że podczas seminarium dostaniesz same sprawdzone strategie
 • dowiesz się, jak inwestować w nieruchomości z największym zyskiem
 • będziesz mogła od razu skorzystać z okazji rynkowych dostępnych dla nielicznych

Jeśli jesteś naprawdę zainteresowana i chcesz dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu, to zapisz się na listę chętnych. Zapisy przyjmujemy do 1 czerwca 2018. Po tym dniu, najbardziej zainteresowanym będziemy przekazywać dalsze szczegóły.

Nie obawiaj się, Twoje dane kontaktowe są u nas bezpieczne. Otrzymasz od nas wyłącznie informacje dotyczące seminarium. Jeśli zmienisz zdanie, możesz zawsze poprosić o wykasowanie swoich danych.

Chcesz zostać partnerem tego wydarzenia! Skontaktuj się z nami!

 

Administratorem danych jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego –Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczanie informacji na temat organizowanego wydarzenia w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego, rozumiane jako informacje marketingowe i handlowe.

 

You may also like
Wesołych Świąt!
Konferencje online na temat budżetu domowego już w lipcu!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage