Finanse

Webinar o tym, jak zostać Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! 15 maja 2018, g. 21.00

Szukasz sposobu na swój rozwój w zakresie finansów osobistych? Chcesz pomagać innym kobietom i mieć z tego ogromną satysfakcję? Zapisz się i weź udział w WEBINARZE 15 maja 2018 r. o godzinie 21.00, podczas którego Dominika Nawrocka wraz z Martyną Paprocką odpowiedzą na wszystkie pytania, jakie wiążą się z kandydowaniem na Ambasadorkę Klubu Kobiety i Pieniądze!

ZAPISZ SIĘ NA WEBINAR!

15 maja 2018 roku o godzinie 21.00 poprowadzę wraz z Martyną webinar dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do grona Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze!

Data: 15 maja 2018, godzina: 21.00
Prowadzi: Dominika Nawrocka i Martyna Paprocka

✅ Opowiemy o tym, dlaczego warto zostać Ambasadorką!
✅ Wyjaśnimy na czym polega prowadzenie Klubu Kobiety i Pieniądze!
✅ Odpowiemy na wszystkie pytania, związane z kandydowaniem na Ambasadorkę!

ZAPISY na webinar trwają do 13 maja!

Podaj swoje dane, aby otrzymać 15 maja link do pokoju webinarowego!

Nie obawiaj się, Twoje dane kontaktowe są u nas bezpieczne. Otrzymasz od nas wyłącznie informacje dotyczące webinaru i kandydowania na Ambasadorkę Klubu Kobiety i Pieniądze.

 

Administratorem danych jest SKY IS THE LIMIT LTD, 167 Browning Avenue, Worcester Park, kT48LB London, Company No: 11144761, email: info@kobietaipieniadze.pl

Przysługujące prawa: prawo żądania od Administratora danych dostępu do treści danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego –Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Celem zbierania danych jest dostarczanie informacji na temat organizowanego wydarzenia w postaci newslettera za pośrednictwem końcowych urządzeń telekomunikacyjnych zgodnie z art 172  prawa telekomunikacyjnego.

You may also like
Otaczaj się ludźmi, dzięki którym wzrastasz!
Książę Szybka Pożyczka?
3 komentarze
 • Gosia Giemza Maj 8,2018 at 09:52

  Witam,czy moje zapisanie na webinar 15.5 widac? Bo caly czas guzik „zapisz sie” widze..i klikam..
  Pozdrawiam
  Gosia Giemza

  • Dominika Maj 8,2018 at 09:57

   Gosiu, nie zapisałaś się. Zaraz sprawdzimy

  • Dominika Maj 8,2018 at 09:59

   Już jesteś dopisana 🙂

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage