Finanse

Talk Show „Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach” z udziałem Gwiazd ?Premiera 1 sezonu

Przygotowałam na wakacje pierwszy sezon talk show z udziałem gwiazd „Kobiety Rozmawiają o Pieniądzach”. Premiera pierwszego z czterech odcinków już 15 lipca na YouTubie!

Każdego dnia spotykam się z tym, że wstydzimy się, nie umiemy i nie lubimy rozmawiać o pieniądzach. Najgorsze jest, że dotyczy to również naszej domowej strefy i rozmów z najbliższymi. A przecież pieniądze towarzyszą nam każdego dnia, to z ich powodu idziemy codziennie do pracy i to one decydują o tym, jak komfortowo nam się żyje.
Brak otwartej rozmowy o pieniądzach jest częstą przyczyną nieporozumień…

Wszystko zaczyna się od rozmowy albo jej braku. Odwagi w wyrażaniu swoich opinii i pragnień… również tych, związanych z pieniędzmi. Pora to zmienić i oswoić Polki i Polaków z otwartym mówieniu o finansach w domu i w pracy. Jestem pewna, że dzięki temu będzie nam się żyło lepiej, bo uczciwie wobec samych siebie i najbliższych.

Dlatego stworzyłam program w formacie talk show, w którym bez wstydu i skrępowania rozmawiam z innymi kobietami o… pieniądzach i finansach w naszym życiu!

Zaprosiłam do pierwszego sezonu cztery wspaniałe kobiety. Oto One:

Aleksandra Radwan, Aktorka

Ola to utalentowana i pracowita aktorka młodego pokolenia. Możecie ją znać z serialu TVN „Na Wspólnej”, ale także z teatru, filmu i dubbingu. Pisząc o pracowitości Oli nie rzucam słów na wiatr. Zobacz sama ile ma już na koncie mając dwadzieścia kilka lat!

? Z Olą rozmawiałyśmy o tym, jak młode kobiety podchodzą dzisiaj do pieniędzy i jak należy się gospodarzyć, jeśli jest się zawodowym „wolnym strzelcem”.

PREMIERA z udziałem Aleksandry Radwan: 15 lipca 2018, godz. 20.00 na YouTube. Subskrybuj już dzisiaj, aby nie przegapić premiery!

Karolina Pilarczyk, Professional Drift Driver

Karolina to Mistrzyni Europy w profesjonalnej jedźcie w stylu Drift (dziedzina motosportu), która zajmuje się tym już dzisiaj zawodowo i profesjonalnie. To kobieta dynamit i pasja. Odwaga i determinacja. Drogę, jaką przeszła do swoich dzisiejszych sukcesów okupiła wyrzeczeniami też finansowymi. Jest chodzącą motywacją do tego, że jeśli coś kochasz, to zrobisz wszystko, aby móc to robić.

? Z Karoliną rozmawiałyśmy o tym, ile potrzeba pieniędzy, aby móc realizować wielkie pasje i marzenia.

PREMIERA z udziałem Karoliny Pilarczyk: 29 lipca 2018, godz. 20.00 na YouTube. Subskrybuj już dzisiaj, aby pamiętać o premierze!

Karolina Nowakowska, aktorka i piosenkarka

Karolina to wszechstronnie utalentowana artystka. Nie miała wyjścia, jak zostać aktorką, tancerką lub piosenkarką, bowiem pochodzi z bardzo artystycznego domu. Jej mama do wybitna tancerka, a śp. tata wybitny aktor i reżyser. Karolinę znamy z filmów, seriali i śpiewających programów telewizyjnych. To kobieta mądra i otwarta na rozwój, także w sferze finansów.

? Z Karoliną rozmawiałyśmy długo m.in o tym, jak opanować tak prozaiczne sprawy, jak paragony, płatności czy faktury. Jak się okazuje to nie tylko kłopot dla artystycznych dusz, ale wielu z nas.

PREMIERA z udziałem Karoliny Nowakowskiej: 12 sierpnia 2018, godz. 20.00 na YouTube. Subskrybuj już dzisiaj, aby pamiętać o premierze!

Anna Powierza, aktorka, autorka książki, logopedka i pedagożka

Anię Powierzę znamy ze srebrnego ekranu, bo występuje w najpopularniejszym i znanym wszystkim Polakom serialu. Ale to kobieta niesamowicie wszechstronna, bo jest także autorką książki, pasjonatką koni, logopedką, pedagożką, filozofem i dziennikarką

? Z Anią rozmawiałyśmy o finansach w związku, przemocy ekonomicznej i niezależności finansowej, o którą warto zadbać samej.

PREMIERA z udziałem Ani Powierzy: 26 sierpnia 2018, godz. 20.00 na YouTube. Subskrybuj już dzisiaj, aby pamiętać o premierze!

NIESPODZIANKA! W każdą niedzielę o 20.00 poprzedzającą Premierowe Odcinki, znajdziesz na YouTubie zapowiedzi video rozmów z gwiazdami.

Będziesz oglądać? Będzie mi niezmiernie miło, jeśli powiesz o tym programie innym kobietom! UDOSTĘPNIJ ten artykuł na swoim profilu na Facebooku! #dziękuję

You may also like
Marzenia i pieniądze
Jak wybrać inwestycję?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage