Finanse

Ucz się zawsze i wszędzie!

0

Z wielką radością daję znać, że właśnie ruszyła platforma kursów on-line www.kursy.kobietaipieniadze.pl, na której znajdziesz kursy z zakresu finansów osobistych, marketingu, biznesu i rozwoju osobistego. To świetne rozwiązanie dla tych wszystkich osób, które chcą uczyć się w swoim tempie w dowolnym miejscu na świecie!

Od 2015 roku intensywnie dzielę się wiedzą z kobietami z całego kraju. Robię to za pośrednictwem swoich książek, szkoleń, warsztatów i wystąpień podczas wydarzeń. Kursy on-line pozwalają poszerzać wiedzę, wracać do niej i być dostępną z każdego miejsca na ziemi i o każdej porze. I każda z nas ma do tego prawo!

Na platformie znajdziesz…

  • Kursy z zakresu finansów osobistych to skuteczne metody na opanowanie domowych finansów oraz rozwój kompetencji w zakresie inwestowania.
  • Kursy z zakresu marketingu uczą jak zwiększyć swoją przewagę na rynku pracy i w biznesie oraz wejść na wyższy poziom zarobków na etacie i w biznesie.
  • Kursy z zakresu biznesu wskazują właściwe kierunki na zwiększanie przychodów, efektywne zarządzanie budżetem firmowym i wzrost wartości firmy w czasie.
  • Kursy z zakresu rozwoju osobistego to pełne energii i motywacji wparcie dla osób szukających zmiany i wzrostu osobistego oraz zawodowego.

Już dzisiaj możesz wziąć udział w kursie on-line „KOD Udanego Blogowania”

Kurs “Kod Udanego Blogowania” to 10 godzinny intensywny kurs budowy autorskiego bloga, który będzie podwaliną twojego internetowego imperium. Bowiem od blogowania często zaczynają przyszli autorzy książek i eksperci, autorzy kursów online czy wzięci trenerzy i szkoleniowcy. Dzielenie się wiedzą to świetna strategia na pozyskiwanie rozgłosu, zwiększania swojej pozycji na rynku ekspertów i wzmocnienia pozycji rynkowej dla swojej działalności komercyjnej.

Podczas kursu nauczysz się:

  • Jak krok po kroku zrealizować projekt „Chcę mieć swój blog”
  • Odnajdziesz powód i motywację do pracy przy blogu
  • Dowiesz się, jak wybrać swoją niszę i tematykę
  • Nauczysz się planować treść i ją przygotowywać
  • Dowiesz się, jak organizować sobie pracę, aby mieć czas na bloga
  • Zainstalujesz, wypełnisz i zaczniesz skutecznie promować, aby świat dowiedział się o Tobie i Twojej działalności!

Dowiedz się więcej o Kursie On-line „KOD Udanego Blogowania”

Wszystkie materiały wideo, audio i zadania do ćwiczeń w ramach kursów dostępne są na platformie po zalogowaniu. Dzięki temu możesz pracować z kursem w wygodnym dla Ciebie tempie. Na bieżąco możesz śledzić na platformie swoje postępy!

„Bardzo się cieszę, że stworzyłam tę platformę z kursami on-line. Obie na tym skorzystamy. Ty, bo będziesz mogła się rozwijać w dogodnym dla siebie tempie i miejscu. A ja, bo dzięki temu podzielę się swoją wiedzą z jeszcze liczniejszym gronem kobiet.”

Wejdź już teraz na stronę www.kursy.kobietaipieniadze.pl

You may also like
Biedna czy bogata?
Jesienna edycja wyzwania na oszczędzanie!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage