Finanse

Świąteczne NIESPODZIANKI!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przygotowałam dla Ciebie specjalne niespodzianki wraz z NOWOŚCIĄ WYDAWNICZĄ!

Dobrze wiem, że wiele z Was odkłada na później zakup książek i innych potrzebnych rzeczy. I bardzo dobrze, im mniej wydatków tym lepiej. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przygotowałam aż 3 ŚWIĄTECZNE ZESTAWY, a wśród nich NOWOŚĆ: Notatnik BUDŻETU DOMOWEGO. Sześciomiesięczny Notatnik, z którym planowanie i pilnowanie budżetu staje się prostsze. 

Koncepcja Notatnika oparta jest o Budżetowanie, najskuteczniejszą metodę zarządzania pieniędzmi. To proste narzędzie ma za zadanie pomóc ci w codziennym monitorowaniu budżetów (zarobki i wydatki), które składają się na jeden duży BUDŻET DOMOWY.

Zadaniem NOTATNIKA jest wpieranie cię w kontrolowaniu codziennych finansów. Dlatego traktować go należy, jak pomocnika, a nie policjanta. Stwórzcie zgrany duet, a jestem pewna, że  BUDŻET DOMOWY nie będzie już stanowił żadnego problemu.

NBD składa się z planu miesięcznego, tygodniowego i dziennego.

Notatnik jest wykonany w technologii RollsNote. Oznacza to, że jest elastyczny i można go swobodnie rolować czy zawijać. Taka funkcjonalność notatnika pozwala swobodnie go zmieścić w torebce, w kieszeni, czy w innym wygodnym dla nas miejscu.

Możesz owinąć go wstążeczką czy związać gumką do włosów. Najważniejsze, abyś z niego faktycznie korzystała. Pisz w nim, notuj, planuj i używaj. Jeśli po 6 miesiącach będzie brudny i sfatygowany, to bardzo dobrze. Będzie to znaczyło, że działałaś, a nie tylko go oglądałaś.

ZOBACZ, w jakich pakietach możesz kupić swój nowy Notatnik BUDŻETU DOMOWEGO i inne książki! ➡ TUTAJ 

Więcej informacji o świątecznych promocjach i pakietach znajdziesz na tej stronie >> https://ksiazki.kobietaipieniadze.pl/

Oferta świąteczna obowiązuje do 18 grudnia!

Wesołych Świąt!

You may also like
Chcesz mieć gwarancję, kup toster!
Czy zawsze chodzi o zaciskanie pasa?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage