Finanse

Telefon od Dominiki!

Wiem, że macie masę różnych pytań dotyczących szkoleń, klubów czy wsparcia w wyjściu z finansowych tarapatów. Skoro tak, to porozmawiajmy o tym osobiście!

Każdego dnia rozmawiam z kobietami przez wszystkie możliwe kanały internetowe. Zgodzisz się pewnie ze mną, że rozmowa bezpośrednia jest lepsza, szybsza i efektywniejsza niż pisanie. W głosie słychać emocje, ciepło już jego brak. Skoro nie mogę się spotkać z każdą osobą twarzą w twarz, to chociaż porozmawiajmy przez telefon. Dobry pomysł?

Dlatego udostępniam możliwość kontaktu telefonicznego ze mną. Służy do tego ten elektroniczny kalendarz ➡️ TUTAJ!

Wystarczy wejść, wybrać temat rozmowy, datę i wolną godzinę, zostawić swój nr telefonu i gotowe! Ja zadzwonię do Ciebie umówionego dnia i godzinie.

Chętnie porozmawiam na takie tematy jak:

  1. Zbliżające się szkolenia, które osobiście poprowadzę we Wrocławiu 2 marca, Gdańsku 13 kwietnia i Warszawie 22 czerwca. Jeśli chcesz poznać program i po prostu znaleźć odpowiedź na pytanie, czy to jest dla Ciebie, umów się ze mną na rozmowę.
  2. Spotkania Klubów Kobiety i Pieniądze już w ponad 40 miastach. Chcesz dowiedzieć się, co dzieje się podczas takich spotkań? Jakie tematy są tam poruszane i w czym pomoże Ci w nich udział?
  3. Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze. Podoba Ci się idea i sens edukacji finansowej kobiet, ale nie wiesz z jakim zaangażowaniem się to wiąże, i na jakich zasadach to działa. Wszystko wyjaśnię.
  4. Wystąpienia podczas wydarzeń, konferencji, szkoleń i warsztatów, i szukasz prelegenta, który porwie publiczność? Świetnie, dobrze trafiłaś. Umówmy się na rozmowę i ustalmy, jakie mamy możliwości współpracy.

Podoba Ci się to co robię i czym zajmujemy się w „Kobiecie i Pieniądze”. Nie wiesz, ale czujesz, że chcesz się zaangażować. Super! Każda pomoc nam się przyda. Potrzebujemy partnerów, sponsorów i wolontariuszy. Dlatego jestem pewna, że podczas rozmowy znajdziemy wspólną przestrzeń do działania w zakresie edukacji finansowej kobiet.

Wystarczy wejść tutaj w mój >> KALENDARZ, wybrać temat rozmowy, datę i wolną godzinę, zostawić swój nr telefonu i gotowe! Ja zadzwonię do Ciebie umówionego dnia i godzinie.
To co? Pogadamy? 📞
You may also like
Sięgaj po marzenia!
Jak zapanować nad wydatkami?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage