21 kwietnia, 2019

„Każdej kobiecie polecam udział w tym szkoleniu!”

udostępnij

Z każdym kolejnym miastem, do którego przybywam ze swoim autorskim szkoleniem z finansów osobistych dla kobiet, utwierdzam się w przekonaniu, że polepszenie naszych relacji z pieniędzmi to jeden z fundamentów dobrego życia. Życia naszego, bardzo indywidualnego, a potem całych rodzin. Zobacz, jak było w kwietniu 2019 roku w Gdańsku!

Szkolenie „Kobieta i Pieniądze” to prawie 8 godzin intensywnego treningu mentalnego, intelektualnego i emocjonalnego. Jak zawsze powtarzam, tak – pieniądze to istotna część naszego życia! Dlatego często w pierwszej części szkolenia pojawiają się łzy szczęścia albo smutku. Refleksje i zastanowienie nad tym, dlaczego jestem w tym, a nie innym finansowym punkcie swojego życia. Przerabiamy obawy, lęki i zaszłości związane z pieniędzmi. Godzimy się z nimi, albo żegnamy. Oczyszczamy, aby z otwartą głową i dobrą energią pójść do przodu.

W pierwszej części szkolenia, które trwa od godziny 10.00 do 14.00 pracujemy także nad polubieniem się z liczbami i nauką czytania z nich ważnych dla nas informacji. Bo liczby dają nam właśnie te cenne informacje, na podstawie których możemy następnie podejmować ważne decyzje. Gdy dowiadujesz się, że to co posiadasz ma dzisiaj taką a nie inną wartość, wiesz co dalej zrobić. Gdy patrzysz w sumy swoich miesięcznych wydatków, podejmujesz wiążące decyzje o zmianie. Ale to nie byłoby możliwe, gdybyś właśnie nie spojrzała w liczby, jak w lustro.

„Wiedza Dominiki przekazana w jasny, konkretny i rewelacyjny sposób. Każda kobieta musi Cię poznać!” 

Druga część szkolenia, które rozpoczyna się po godzinnej przerwie obiadowej i trwa aż do godziny 17.00 to nauka efektywnego zarządzania budżetem… domowym, firmowym, dziecięcym czy małżeńskim. Jak w każdym przypadku chodzi o skuteczne rozdzielanie pieniędzy i o efektywną dyscyplinę wydatkową. Panie na szkoleniu w Gdańsku bardzo czekały na tę część, bo to także nauka szukania dodatkowych źródeł pieniędzy czy optymalizację kosztów życia. Podczas szkolenia zrobiłyśmy również bardzo skuteczną burzę mózgów, aby wesprzeć jedną z uczestniczek w przełamaniu impasu, który pojawił się w jej karierze zawodowej. Co jest niesamowicie istotne podczas szkolenia to pełne wsparcie z mojej strony, ale także ze strony uczestniczek szkolenia. Dzięki wymianie myśli okazało się, że Dorota wyszła z długą listą pomysłów na szybkie zdobycie środków finansowych, nowymi kontaktami i być może klientkami swojej nowej działalności.

„Pójście na to szkolenie to jedna z lepszych decyzji z moim życiu! Szkolenie jest skierowane do wszystkich kobiet, które chcą zmienić swoje życie na lepsze.”

„Dawno nie byłam na tak rzeczowym i konkretnym szkoleniu! Konfrontacja tego co już wiedziałam z tym co mogę robić lepiej, daje mi inspirację i siłę, aby dążyć do realizacji swoich celów!”

Trzecia część szkolenia, które trwa do godziny 19.00, a w Gdańsku nawet do 20.00 dotyczyło oszczędzania i inwestowania, a także planowania swojej finansowej przyszłości. Co to był za widok, gdy panie obliczyły ile potrzebują zainwestować kapitału, aby za 5 lat mogły czerpać dochód pasywny i nie martwić się pracą. Wielkie cudne i szeroko otwarte ze zdumienia oczy! Uwielbiam ten moment, bo wtedy w tych pięknych głowach z siłą automatycznej pralki kotłują się myśli i pytania. „Jak to zrobić?”, „Skąd wziąć tyle pieniędzy?”, „O co chodzi?”. Istne szaleństwo, ale o to właśnie chodzi. Jeśli wiesz, jak chcesz żyć za 5, 10 czy 20 lat. Jeśli wiesz, ile potrzebujesz na to pieniędzy, to pozostaje tylko znaleźć na to sposób. I na nim właśnie koncentrowałyśmy się do końca szkolenia. A potem już tylko całusy, uściski, zdjęcia i piękne certyfikaty.

W Gdańsku było cudownie! Dostałam od uczestniczek zwrotnie wiele dobrej energii i pięknych słów. Naładowałam swoje akumulatorki, aby dalej jechać w świat!

A tak było na szkoleniu w marcu we Wrocławiu. ZOBACZ

Sprawdź!

Aktualne terminy szkoleń:


Tags


 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Zapisz się na newsletter!

  >
  Success message!
  Warning message!
  Error message!