Rozwój osobisty

Doskonalimy się dzięki WYZWANIOM Kobiety i Pieniądze A.D. 2019

Wraz z Ambasadorkami Klubu Kobiety i Pieniądze zaplanowałyśmy dla Ciebie aż cztery wyzwania edukacyjne, dzięki którym wzmocnisz się w oszczędzaniu, systematycznej pracy nad swoimi finansami i kontroli wydatków. DOŁĄCZ do tej super przygody!

Zaplanowałyśmy dla Ciebie trzy małe, miesięczne wyzwania, które mają na celu przygotować Cię do dużego wielomiesięcznego wyzwania, które startuje 1 lipa 2019. Wszystkie wyzwania odbywają się w grupie „Klub Kobieta i Pieniądze” na Facebooku. Pierwszy krok to dołączenie do niej >> TUTAJ!

 

Kwiecień to czas na wyzwanie pt. „Mała Księgowość”

Celem wyzwania jest wsparcie Cię w codziennym trudzie gromadzenia paragonów i faktur oraz ewidencjonowania wydatków. Przez cztery tygodnie nasza Ambasadorka w grupie na Facebooku będzie podpowiadała, jak sobie radzić z tym wyzwaniem na co dzień. Dodatkowo w każdą środę o godzinie 9.00 będzie na żywo w grupie odpowiadać na nurtujące Cię pytania.

DOŁĄCZ do grupy na Facebooku „Klub Kobieta i Pieniądze” i już dzisiaj zacznij z nami wypracowywać nowe i dobre finansowe nawyki!

 

Maj to czas na wyzwanie „7 złotych do wolności”

Celem wyzwania jest pokazanie Ci, jak niewielkim wysiłkiem możesz każdego dnia odkładać pieniądze, aby już po tygodniu, po miesiącu, po roku mieć w skarbonce lub na koncie 1456 zł!

Przez cały maj nasza Ambasadorka będzie wpierać Cię w tym wyzwaniu, abyś faktycznie zobaczyła, że oszczędzania da się łatwo nauczyć. Do tego otrzymasz dawkę motywacji podczas cotygodniowych transmisji na żywo w grupie „Klub Kobieta i Pieniądze na Facebooku”!

DOŁĄCZ do grupy na Facebooku „Klub Kobieta i Pieniądze” i już dzisiaj zacznij z nami wypracowywać nowe i dobre finansowe nawyki!

 

Czerwiec to czas na wyzwanie „Budżetowanie dla każdego!”

Celem wyzwania jest wsparcie kobiet z codziennym zarządzaniu budżetem domowym poprzez poznanie zasad budżetowania i wdrożenia go w codzienne życie rodziny. Przez 4 tygodnie Ambasadorka prowadząca to wyzwanie będzie się dzielić swoimi doświadczeniami i wskazówkami, i raz w tygodniu podczas spotkania na żywo online (transmisja na żywo w grupie na Facebooku) odpowie na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące zarządzania budżetem domowym.

Do dnia rozpoczęcia wyzwania warto wyposażyć się w materiał pomocniczy –  Notatnik BUDŻETU DOMOWEGO!

DOŁĄCZ do grupy na Facebooku „Klub Kobieta i Pieniądze” i już dzisiaj zacznij z nami wypracowywać nowe i dobre finansowe nawyki!

 

Lipiec to start DUŻEGO WYZWANIA: #WyzwanieNaOszczedzanie

Przystępując do wyzwania pracujesz nad swoim nawykiem oszczędzania, czyli odkładania i gromadzenia pieniędzy, ewidencjonowania wydatków oraz systematycznej edukacji poprzez przychodzenie na kolejne spotkania Klubu. Zyskujesz: umiejętność oszczędzania, systematycznej pracy ze swoimi finansami i kontroli wydatków oraz konkretną kwotę, którą oszczędzisz w ciągu 3 miesięcy!

Zasady wyzwania:

  1. Obecność na trzech spotkaniach Klubu Kobiety i Pieniądze w Twoim mieście. ZAPISZ SIĘ >> TUTAJ<<
  2. W każdą środę odkładasz 25 zł: przelewasz na osobne konto w banku albo wkładasz do słoika (skarbonki). Trzeba wybrać tylko jeden sposób oszczędzania i trzymać się go przez cały kwartał. Nie można części z 25 zł przelać na konto a resztę do słoika. Całość musi być przejrzysta i łatwa do weryfikacji.
  3. Przez 7 dni w każdym tygodniu zbierasz paragony, które w niedzielę należy wprowadzić do arkusza w Excelu, zeszytu lub do Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO.
  4. Co tydzień otrzymujesz od nas maila z linkiem do raportu online, gdzie dokumentujesz efekty swojego działania. Łącznie: 13 potwierdzeń przelewów z każdego tygodnia albo 13 zdjęć odłożonej gotówki, 13 zdjęć z Excela lub Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO z rozpisaniem wydatków (po każdej niedzieli, czyli w poniedziałek, 1 zdjęcie).

Do dzieła! Będzie się dużo działo i bardzo dobrze!

You may also like
Zbuduj swoją unikalną markę i karierę ekspertki!
Flip w szpilkach, czyli pierwsze kroki w nieruchomościach

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage