28 maja, 2019

Rusza Akademia Kobiety i Pieniądze!

udostępnij

W ramach Kobiety i Pieniądze podejmujemy działania, które mają na celu upowszechnianie wiedzy finansowej wśród kobiet. Do tej pory powstały liczne produkty edukacyjne i sieć ogólnopolskich klubów edukacyjnych. Teraz przyszła pora na szkolenia specjalistyczne w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze!

Akademia rusza już w czerwcu tego roku z pierwszymi szkoleniami w Warszawie i Poznaniu, gdzie zaproszeni eksperci poprowadzą kilkugodzinne szkolenia dla kobiet, które chcą dowiedzieć się więcej na temat finansów osobistych, finansów firmowych, zarządzania, inwestowania, zabezpieczeń prawnych oraz rozwoju osobistego.

Celem Akademii jest dostarczanie wiedzy, praktycznych i sprawdzonych rozwiązań, które uczestniczki mogą następnie wykorzystać w swoim życiu. Wszystko po to, aby potrafiły skuteczniej zarabiać, gromadzić i pomnażać pieniądze. Planować i budować długoterminowo swoje majątki oraz realizować ambitne plany zawodowe.

Rozpoczynamy działalność Akademii w Warszawie od szkoleń na temat inwestowania pieniędzy w instrumenty finansowe. Tomasz Kamiński, inwestor, były dziennikarz ekonomiczny i specjalista ds. transakcji papierów wartościowych poprowadzi w czerwcu dwa szkolenia. Pierwsze wprowadzające do tematu oraz rozwinięcie o analizę techniczną i fundamentalną. Tomasz przewidział wiele gier, ćwiczeń i analiz robionych wspólnie z uczestnikami podczas szkolenia.

Bilety na szkolenia Tomasza Kamińskiego w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze można już rezerwować:

 „Inwestowanie w instrumenty finansowe cz. 1”
 „Inwestowanie w instrumenty finansowe cz. 2”

Natomiast w Poznaniu także w czerwcu zostały zaplanowane dwa szkolenia autorstwa doświadczonej prawniczki, Marty Żminkowskiej.

Pierwsze z nich zostało przewidziane dla przyszłych przedsiębiorców lub osób planujących zmianę formy prawnej prowadzonej działalność gospodarczą. Natomiast drugie jest dla osób, które zamierzają zawrzeć związek małżeński, już w są nim i chcą się zabezpieczyć na wypadek prowadzenia biznesu i nie tylko. Dla osób, które aktualnie borykają się z problemami majątkowymi będąc w małżeństwie i mając wspólnotę majątkową. Dla wszystkich osób, które żyją w związku i nie wiedzą, jak zarządzić wspólnym majątkiem na wypadek śmierci lub rozwodu.

Bilety na szkolenia Marty Żminkowskiej w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze można rezerwować tutaj:

 „Forma prawna Twojej firmy. Co wybrać?”
 „Małżeństwo i pieniądze okiem prawnika”

Akademia Kobiety i Pieniądze będzie realizowała cyklicznie szkolenia z różnymi ekspertami co miesiąc w Warszawie i Poznaniu. W planach są kolejne miasta. Można się spodziewać ciekawych tematów, które będą odpowiedzią na zapotrzebowanie naszej społeczności Kobiety i Pieniądze.

Patronat nad działaniami Akademii objęła Fundacja im. Lesława Pagi

Lesław A. Paga był polskim ekonomistą, współtwórcą Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, pierwszym przewodniczącym Komisji Papierów Wartościowych.

Fundacja im. Lesława A. Pagi od 2003 roku realizuje projekty szkoleniowo-edukacyjne dla studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, a także dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Prowadzi projekty w ramach obszarów: rynku kapitałowego, ochrony zdrowia, rynku energii, fintech. Fundacja kształci przyszłe liderki i przyszłych liderów w oparciu o wartości etyki i odpowiedzialności w biznesie. Uczestnicy naszych projektów mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych ekspertów, z którymi współpracujemy, a także zdobywać praktyczne doświadczenie w czasie płatnych staży, które często owocują ofertą stałej pracy.

Jesteś zainteresowana uczestnictwem w jednym ze szkoleń Akademii i masz dodatkowe pytania?

  • POZNAŃ: Skontaktuj się z Małgosią Owczarzak, koordynatorką Akademii w Poznaniu (tel. 530 172 120, malgorzata.owczarzak@kobietaipieniadze.pl)
  • WARSZAWA: Skontaktuj się z Dorotą Wieczorek, koordynatorką Akademii w Warszawie (tel. 510 029 076, dorota.wieczorek@kobietaipieniadze.pl)
  • Nie ma Twojego miasta? Napisz info@kobietaipieniadze.pl

Chcesz dołączyć do grona naszych ekspertów? Wypełnij ten formularz > http://bit.ly/formularzAKiP
Chcesz dołączyć do grona naszych partnerów? Wypełnij ten formularz > http://bit.ly/partnerAKIP


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!