Klub Kobiety i Pieniądze

DUŻE #WyzwanieNaOszczedzanie rusza 1 lipca

Masz ochotę na super wakacyjną przygodę, której celem jest praca nad nawykiem oszczędzania, czyli odkładania i gromadzenia pieniędzy, ewidencjonowania wydatków oraz systematycznej edukacji poprzez uczestnictwo w spotkaniach Klubu Kobiety i Pieniądze?

1 lipca rusza duże wyzwanie, którego pierwszy etap potrwa przez cały kwartał (lipiec, sierpień, wrzesień). Jeśli w nim wytrwasz, zyskasz umiejętność oszczędzania, systematycznej pracy ze swoimi finansami i kontroli wydatków oraz konkretną kwotę, którą oszczędzisz w ciągu 3 miesięcy!

Zasady wyzwania:

  1. Aby wziąć udział w wyzwaniu trzeba się zapisać do 30 czerwca poprzez wykupienie potrójnego biletu na spotkania Klubu Kobiety i Pieniądze w Twoim mieście (WYKUP tutaj potrójny bilet)
  2. W każdą środę odkładasz 25 zł: przelewasz na osobne konto w banku albo wkładasz do słoika (skarbonki). Trzeba wybrać tylko jeden sposób oszczędzania i trzymać się go przez cały kwartał. Nie można części z 25 zł przelać na konto a resztę do słoika. Całość musi być przejrzysta i łatwa do weryfikacji.
  3. Przez 7 dni w każdym tygodniu zbierasz paragony, które w niedzielę należy wprowadzić do arkusza w Excelu (Budżet – POBIERZ), swojego zeszytu lub do Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO.
  4. W niedzielę, na koniec danego tygodnia uczestniczka otrzyma emaila z linkiem do “raportu”, w którym musi umieścić podsumowanie efektów tygodniowych działań. Łącznie: 13 potwierdzeń przelewów z każdego tygodnia albo 13 zdjęć odłożonej gotówki, 13 zdjęć z Excela (Budżet – POBIERZ) lub Notatnika BUDŻETU DOMOWEGO (kup drukowany lub elektroniczny) z rozpisaniem wydatków (po każdej niedzieli, czyli w poniedziałek, 1 zdjęcie).

WAŻNE:

  1. Zdjęcie odkładanej gotówki – co tydzień na zdjęciu musi  być suma wszystkich 25 zł czyli po pierwszym tygodniu wyzwania na zdjęciu ma być 25 zł, po drugim 50, a po trzecim 75 zł itd.
  2. Potwierdzenie przelewu: imię i nazwisko uczestniczki, kwota przelana na subkonto, data przelewu, tytuł przelewu: wyzwanie na oszczędzanie – tydzień 1, 2, 3 itd.

Nagrody dla uczestniczek wyzwania

Nagrody otrzymują wyłącznie te uczestniczki, które dostarczyły (bez wyjątku) wszystkie i kompletne sprawozdania oraz wzięły udział w 3 spotkaniach z rzędu. Nagrody w 1 etapie wyzwania (1 kwartał):

  1. Dyplom elektroniczny
  2. Możliwość przejścia do kolejnego etapu wyzwania
  3. 5% zniżki na książki i szkolenia Kobiety i Pieniądze

Co dalej?

Wyzwanie będzie kontynuowane. Jeśli ukończysz z sukcesem pierwszy kwartał, w kolejnym czekają na Ciebie kolejne zadania. Czy będzie trudniej? No pewnie!

Uwaga!

Jeśli będziesz chciała dołączyć do wyzwania w czasie jego trwania, będziesz musiała poczekać do kolejnego kwartału. Wtedy rozpocznie się kolejna edycja.

Masz pytania odnośnie wyzwania? Skontaktuj się z jego koordynatorką, Magdą (magdalena.ostrowska@kobietaipieniadze.pl)

You may also like
Musisz po prostu zacząć!
Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage