Dzieci i Finanse

Zostań super bohaterem finansów dla swoich dzieci!

Stało się! Napisałam konspekt swojej trzeciej książki i zaczynam pracę. Co to będzie tym razem? Hit hitów i jedna z najpotrzebniejszych publikacji dla nas rodziców. Moja kolejna książka będzie na temat edukacji finansowej dzieci dla rodziców.

„Trzy słoiki” to tytuł mojej nowej książki, nad którą właśnie rozpoczynam pracę. Będzie to wsparcie dla rodziców, którzy nie wiedzą, jak wprowadzić swoje dzieci w świat finansów. Podjęłam się tego zadania, bo edukacja formalna marginalizuje to zagadnienie i na rodzicach spoczywa cała odpowiedzialność oraz ciężar wprowadzenia swojego dziecka w temat pieniędzy.

Dlaczego temat pieniędzy wymaga wyjątkowej rodzicielskiej uwagi? Pieniądze dają nam codzienne utrzymanie, określają styl prowadzonego życia, wpływają na podejmowane decyzje i niejednokrotnie pozwalają lub ograniczają realizację marzeń. Niezależnie od tego, jaką przyszłość dziecko wybierze dla siebie, zawsze będzie mieć do czynienia z pieniędzmi.

Czy nie po to idziemy do pracy, żeby zarabiać pieniądze? Jeśli pieniądze są celem pracy, to dlaczego nie możemy od razu przejść do sedna i nauczyć się czegoś właśnie o pieniądzach? Robert T. Kiyosaki, inwestor

Szybki start daje przewagę! Nauka jest procesem i wymaga czasu. Czy 6 lat to dobry moment na rozpoczęcie edukacji finansowej? A może 16 rok życia? Każdy moment jest dobry, ale im szybciej tym lepiej. Szesnastolatek wejdzie w dorosłe życie z mniejszym bagażem wiedzy i doświadczeń z pieniędzmi, niż sześciolatek. Wszystko w Twoich rękach drogi Rodzicu! Jeśli równolegle do edukacji szkolnej zastosujesz zaproponowane przeze mnie podpowiedzi i zamienisz dom w miejsce aktywnej, finansowej nauki, będziesz miała pewność, że córka czy syn spokojnie sobie poradzą w życiu.

Tutaj nie mają znaczenia oceny! Tutaj nikt nie wystawia świadectwa! W Twoich rękach, jako rodzica leży wyposażenie dziecka w wiedzę na temat prawdziwego życia!

Ale zanim weźmiesz do ręki moją nową książkę, to chcę się więcej dowiedzieć o Tobie i Twoim dziecku. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby rodziców, na barkach których leży prawdziwy ciężar wyposażenia dzieci w wiedzę i doświadczenie o tym, jak funkcjonuje świat. Dlatego mam prośbę…

Weź udział w ankiecie na temat edukacji finansowej dzieci dla rodziców: http://bit.ly/EduFinDzieci

Obejrzyj video! ⤵

Już teraz chcesz dowiedzieć się trochę o tym, jak wdrażać dzieci w świat pieniędzy? Weź udział w stacjonarnych spotkaniach Klubów Kobiety i Pieniądze!

  1. Dowiedz się więcej o idei Klubów Kobiety i Pieniądze >> TUTAJ
  2. Znajdź swoje miasto >> TUTAJ
  3. Nie ma w Twoim mieście jeszcze Klubu, załóż go z nami >> TUTAJ
You may also like
Jak zniknęły dolary
Trzy słoiki, czyli finanse dla dzieci

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage