7 listopada, 2019

Konsultantki Budżetu Domowego

udostępnij

WOW! Absolutna nowość! W ramach „Kobiety i Pieniądze” rozpoczęły swoją działalność pierwsze Konsultantki Budżetu Domowego, które pomogą Ci indywidualnie w ułożeniu Twojego budżetu domowego!

Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały, że bardzo wiele z Was potrzebuje indywidualnej pracy nad swoim budżetem domowym. Na co dzień pokazujemy w ramach Klubów Kobiety i Pieniądze, podczas szkoleń stacjonarnych i online, jak powinien funkcjonować typowy budżet domowy, ale…

No właśnie, ale! Czasami zwyczajnie nie wiecie, jak zdobytą wiedzę przełożyć na konkretne działania. Poza tym każda z Was ma inną sytuację wyjściową i dlatego część Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze będzie Was wspierać w tym zadaniu, jako Konsultantki Budżetu Domowego.

Zaczynamy od Warszawy i Poznania, bo właśnie tutaj działają już nasze Konsultantki: Dorota Wieczorek (Warszawa) i Małgosia Owczarzak (Poznań). Dodatkowo uruchomiłyśmy możliwość konsultacji online, jeśli nie mieszkasz w tych dwóch miastach.

Konsultantki Budżetu Domowego pracują wg naszej metody zarządzania budżetem domowym, którą nazywamy Budżetowaniem. Ale zanim, to przeanalizujecie bieżącą sytuację finansową, znajdziecie słabe punkty i ustalicie plan naprawczy. Zostaniecie także wprowadzone do budżetowania. Nauczycie się ewidencjonować wydatki i planować miesiąc z góry. Czyli wszystko to czego potrzebujecie, aby domowe finanse zostały wzięcie pod kontrolę.

Zapisz się już dzisiaj na indywidualne spotkanie z Konsultantką Budżetu Domowego!


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!