Biznes

Bezpłatne szkolenie online BIZNES na START

Zaczynasz przygodę z biznesem? Nauczę Cię, jak zarządzać budżetem firmy i podejmować decyzje na podstawie liczb, a nie przeczuć.

Prowadzenie firmy wymaga wizji, odwagi i skutecznego zarządzania pieniędzmi!

Mądrzy ludzie mówią, że biznes to przygoda i mają rację. Ja dodałabym jeszcze, że to gra, w której wygrywają Ci, którzy zarabiają największe pieniądze, rozwijają się i budują wartość swojej firmy. Czy Ty dasz radę? No pewnie! Przyjdź na szkolenie, a wprowadzę Cię w ten świat!

W POLSCE 80% firm kończy swoją działalność w ciągu pierwszych 5 lat!

Jak nie dołączyć do tych smutnych statystyk?

Uważam, że warto zacząć swoją przygodę z biznesem po prostu dobrze przygotowana. To znaczy, już od pierwszego dnia wiedzieć, jak zajmować się firmowymi pieniędzmi. Jak prowadzić budżet firmowy. Co jest priorytetowe i na czym, jako przedsiębiorca musisz się skupić.

I ty możesz uruchomić swoją firmę, aby zarabiać dobre pieniądze!

Tak! Każda z nas ma wszystko, aby odnieść sukces w biznesie, czyli zarabiać w nim pieniądze, dawać wartość innym i zadbać o swoją osobistą wolność finansową. Dlaczego tak się nie dzieje?

Idziemy w ten nowy biznesowy świat bez podstawowej wiedzy, przygotowania i doświadczenia. Idziemy z własnymi przekonaniami, że trzeba robić to i tamto, a potem rzeczywistość, koszty, brak klientów i puste konto nas przytłacza, aż w końcu się poddajemy.

Przyjdź na bezpłatne szkolenie online dla przyszłych przedsiębiorców, podczas którego pokażę Ci o co tak naprawdę chodzi w biznesie.

Szkolenie dla przyszłych przedsiębiorców już 16 stycznia 2020, godzina 20:00!

ZAPISZ się już TERAZ >> TUTAJ <<

You may also like
Jak wyceniać swoją pracę?
Chcesz stać się Ekspertką?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage