Finanse

Stać Cię na dużo więcej!

Wiele już wiesz, wiele już zrobiłaś. Czy to już maksimum Twoim możliwości? Nigdy w życiu! Edukacja finansowa to permanentny proces, który nigdy się nie kończy. Dlatego przyjmij dzisiaj ode mnie pewną specjalną ofertę!

W 2019 roku powstała Akademia Kobiety i Pieniądze. To kolejny poziom po Klubie Kobiety i Pieniądze w edukacji finansowej kobiet. W ramach Akademii wspieramy kobiety poprzez specjalistyczne szkolenia z zakresu finansów osobistych, których celem jest przygotowanie uczestniczek do rozpoczęcia aktywnego pomnażania pieniędzy.

Obecnie Akademia działa w Warszawie i w Poznaniu, gdzie znajdziesz ciekawe szkolenia stacjonarne z zakresu BIZNESU, INWESTOWANIA, FINANSÓW DOMOWYCH czy FINANSOWEGO COACHINGU.

Już niebawem uruchomione zostaną zapisy do Akademii, ale jeszcze teraz możesz skorzystać z otwartych szkoleń, jakie warszawski oddział Akademii zaplanował na styczeń i luty 2020!

Jeśli masz pytania odnośnie szkoleń lub konsultacji indywidualnych skontaktuj się z opiekunką warszawskiej Akademii Kobiety i Pieniądze, Dorotą!

Zapraszam!
Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze

You may also like
7 składników udanego finansowego życia we dwoje
Fundusze inwestycyjne od podstaw

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage