14 lutego, 2020

Premiera! Ebook z ćwiczeniami i nagranie szkolenia już dostępne!

udostępnij

Temat finansów w związku jest mi osobiście bardzo bliski, ponieważ w 2010 roku stanęłam przed trudną decyzją życiową. Rozważałam najgorszy scenariusz, ale wspólnie wyszliśmy na prostą, również tą finansową! Dzisiaj możesz skorzystać z mojej wiedzy i doświadczenia, aby Twój związek miał się dobrze finansowo.

Zrozumiałam wtedy, jak dużo nas dzieli z mężem w kontekście podejścia do pieniędzy i jak bardzo to rzutowało na nasze całe życie. To był także moment, kiedy obudziłam się z letargu pt. „Mąż zajmuje się naszymi finansami, a ja mam inne obowiązki”. Jakie ja mogę mieć inne obowiązki, skoro pieniądze stanowią podstawę naszego codziennego funkcjonowania i przyszłości?!

Dzisiaj chcę Tobie i Wam razem powiedzieć, że nie ma ucieczki przed wspólnym zajmowaniem się pieniędzmi w rodzinie i Waszym związku. Inaczej doprowadzicie do dużych dysproporcji, co z kolei może doprowadzić do patologicznej sytuacji, że jedna strona nie ma pojęcia co się dzieje, a nawet nie mieć dostępu do wspólnych pieniędzy. Tak, to jest bardzo niebezpieczna sytuacja, która grozi rozłamem, nieporozumieniami, przemocą ekonomiczną czy nawet rozstaniem.

Dlatego dzisiaj chcę się z Tobą podzielić swoją wiedzą, swoim doświadczeniem i podejściem do tego, jak uczynić z pieniędzy normalny temat do codziennej rozmowy z partnerem i jak zajmować się nimi w harmonii, zgodzie i szczęściu!

Zebrałam wszystko w ebooka z ćwiczeniami i dodałam do tego jeszcze nagranie ze szkolenia online. A z okazji Walentynek możesz to mieć dużo taniej.
Zobacz >>
TUTAJ <<


Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!