23 marca, 2020

Gdy potrzebujesz porady

udostępnij

Jeśli szukasz wsparcia w swojej konkretnej sytuacji finansowej? Jeśli wstydzisz się o niej rozmawiać na forum w Klubie Kobiety i Pieniądze lub podczas szkoleń? Jeśli nie masz nikogo zaufanego, kogo mogłabyś się poradzić? Zobacz co mamy dla Ciebie!

Często dostaję pytania o prywatne konsultacje i do dzisiaj się przed nimi wzbraniałam. Mówiłam, że nie mam tyle czasu, aby każdemu poświęcić choćby godzinę. Dlatego piszę książki, prowadzę szkolenia, kursy online, aby w tym samym czasie skorzystało z mojej wiedzy i doświadczenia nie jedna, a wiele osób.

Dzisiaj przyszedł jednak taki dzień, gdy zrozumiałam, że muszę wygospodarować trochę czasu na to, aby pomóc choćby części z osób opanować swoje finanse osobiste lub firmowe indywidualnie. Podczas jednorazowych konsultacji nie da się tego zrobić, ale można zidentyfikować problemy, ułożyć wstępny plan naprawczy czy skonstruować harmonogram dalszych działań. Dlatego od dzisiaj oddaję Ci do dyspozycji część swojego kalendarza, czasu i wiedzy.

Dodatkowo oddaję Cię w ręce moich dwóch wieloletnich współpracowniczek, Gosi i Doroty, które podczas indywidualnych konsultacji dadzą Ci wsparcie w zakresie ułożenia budżetu domowego. Wiem, że z czasem dołączą do nas kolejne Konsultantki Budżetu Domowego, aby więcej osób osiągnęło pełną harmonię w finansach osobistych.

Wszystkie konsultacje odbywają się online i na żywo. Łączymy się przez aplikację do videokonferencji ZOOM. Ty wybierasz datę i godzinę spotkania. Każda konsultacja trwa 60 min. Jeśli potrzebujesz więcej, zawsze możesz wykupić dodatkowy czas dokładnie w taki sam sposób.

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!