Szkolenia

Stać cię na dużo! Zarabiaj!

zarabiaj

Pieniądze są na świecie w ilości nieograniczonej. Z pewnością wiele razy zastanawiałaś się, dlaczego jedni mają ich więcej, a inni mniej? Z czego wynika ta niesprawiedliwość. I dlaczego ty masz tylko jedną pensję i do tego mało satysfakcjonującą, a inni wielkie bogactwa?

Aktualna sytuacja zdecydowanie składania do pochylenia się nad tematem zarobków, bo u jednych nic się nie zmienia, a u drugich zalicza tendencję spadkową. Bez względu na czasy uważam, że zwiększanie przychodów jest jednym z kluczowych czynników wpływających na powodzenie i satysfakcję życiowo – finansową.

Już 2 kwietnia (czwartek) o godzinie 21.00 zapraszam Cię na bezpłatne szkolenie online, podczas którego zdradzę sekrety milionerów. Jak oni myślą o pieniądzach, jak postępują, jak się zachowują każdego dnia względem swoich celów finansowych. Popracujemy też nad twoim podejściem do pieniędzy. Postawimy diagnozę i ustalimy plan działania na dostatnie życie. Bo pieniądze są dla każdego, widocznie do tej pory nie dałaś im jeszcze szansy.

Weź udział w bezpłatnym szkoleniu online, a:
– Dowiesz się jak znaleźć dodatkowe źródła zarobków
– Gdzie szukać pomysłów na zwiększenie obecnych przychodów
– Jak zacząć nie ruszając się z domu

Osoby zapisane na szkolenie otrzymają szansę dostępu w super promocyjnej cenie do nowego kursu online „Jak mentalnie przygotować się do zarabiania dużych pieniędzy„, który wspaniale przygotowuje do szkolenia online. Zainwestuj w siebie!

Bezpłatne szkolenie online: 2 kwietnia (czwartek), godzina 21:00
ZAPISZ się: https://szkolenie.kobietaipieniadze.pl/webinar

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
Wsparcie na trudne czasy
„Najlepiej zainwestowane pieniądze do tej pory, to opłacenie biletu na to szkolenie”

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage