Biznes Szkolenia

Wsparcie na trudne czasy

Trudna sytuacja panująca na świecie odbija się na finansach osobistych i biznesie. Jak w takiej sytuacji reagować i co robić by przejść przez ten trudny okres suchą nogą?

Tak samo jak Ty mam swoje pieniądze, rodzinę, biznes i obawy, czy z powodu kryzysu moja sytuacja finansowa pozostanie tak samo dobra jak do tej pory. A co jeśli kwarantanna się przedłuży? A co jeśli ceny produktów pójdą w górę? Co jeśli zaczną się zwolnienia?

Pracuję z kobietami od lat nad ich finansami osobistymi i firmowymi. Już teraz widzę, jak wiele osób rwie sobie włosy z głowy lub jest bardzo zaniepokojone ze względu na panującą sytuację w kraju i na świecie.

Uważam, że zawsze mamy wpływ na to co sami możemy zrobić. Dzisiaj możemy zacząć już działać, przygotowywać się na gorsze scenariusze bądź zmieniać modele biznesowe. Najgorsze co możemy zrobić, to czekać na rozwój wypadków.

Dołącz do grupy MASTERMIND, zaufaj wiedzy i doświadczeniu Dominiki, kolaboracji i pomysłom grupy podobnych do siebie osób!

Jak to działa?
Grupa MASTERMIND pod przewodnictwem Dominiki zajmuje się szukaniem sposobów na doraźne wsparcie w konkretnych przypadkach finansowych jej uczestniczek.

FINANSE OSOBISTE: Jak poradzić sobie z dopasowaniem wydatków do spadających przychodów? Jak ustawić budżet domowy w sytuacji, gdy kwarantanna ogranicza możliwości zarobkowe?

FINANSE FIRMOWE: Część biznesów staje pod znakiem zapytania ze względu na zmniejszony popyt. Jak szybko zmienić strukturę wydatków, podjąć negocjacje, zmienić profil biznesu?

1. Wybierz temat: finanse osobiste czy firmowe
2. Wybierz grupę, do której chcesz dołączyć: poranna lub wieczorna
3. Zdefiniuj kluczowe wyzwania, z jakimi teraz się mierzysz
4. Uczestnicz aktywnie w czasie spotkań na żywo i wspieraj grupę

Zapisy: https://szkolenie.kobietaipieniadze.pl/mastermind

START: 23 marca 2020

Zapraszam do współpracy!
Dominika Nawrocka, założycielka organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze”.

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
„Najlepiej zainwestowane pieniądze do tej pory, to opłacenie biletu na to szkolenie”
Czego nie wiedziałam o życiu, gdy byłam na studiach?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage