9 kwietnia, 2020

Spotykamy się online

udostępnij

Kluby Kobiety i Pieniądze nie zawieszają działań na czas epidemii. Właśnie teraz jest najlepszy moment, aby przyjrzeć się swoim finansom, zaplanować budżet domowy i zadbać o dodatkowe pieniądze. Od kwietnia kontynuujemy cykl spotkań klubowych w formie online. Jeśli do tej pory nie mogłaś z różnych przyczyn uczestniczyć w spotkaniu, to masz okazję dołączyć do nas bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Internetu.

Podczas spotkań zyskasz wiedzę z zakresu finansów osobistych. Na każdym spotkaniu omawiamy jeden z dwunastu tematów rocznego cyklu. Do Klubu możesz dołączyć w każdym momencie lub uczestniczyć w wybranych przez siebie spotkaniach. Będziesz miała okazję na wymianę doświadczeń, poznasz historie innych kobiet i ich podejście do pieniędzy. W tym trudnym czasie otrzymasz wsparcie i zrozumienie. Zyskasz motywację do działania i pracy nad swoimi finansami. Na spotkaniach Klubów mówimy o pieniądzach w sposób prosty i życiowy!

Co podoba się Uczestniczkom? Poznaj opinie:

Ciekawe podejście to tematu, wymiana spostrzeżeń pomiędzy Klubowiczkami, miła atmosfera.

Sposób prowadzenia, przejrzyste podejście do tematu podparte przykładami z życia.

Nowe spojrzenie na pieniądze.

Wymiana doświadczeń, konfrontowanie zdań i opinii.

Co się zmieniło?

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu tak jak do tej jest zakup biletu poprzez sklep Kobieta i Pieniądze. Co zmieniło się w kwestiach organizacyjnych?

  • Ograniczona ilość uczestniczek – podczas spotkań online wprowadzamy ograniczoną ilość uczestniczek. Ze względu na warsztatowy charakter spotkania może uczestniczyć w nim maksymalnie 20 kobiet. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jeśli będzie taka potrzeba, to zorganizujemy dodatkowy termin spotkania.
  • Ograniczony czas zapisów – bilet należy zakupić najpóźniej 24 h przed spotkaniem. Wówczas drogą mailową otrzymasz wszystkie materiały oraz instrukcje.
  • Przygotowanie do ćwiczeń – materiały zostaną przesłane drogą mailową 24 h przed wydarzeniem. Podczas spotkania będzie czas na wykonanie i omówienie tych zadań. Ćwiczenia należy wcześniej wydrukować lub otworzyć w wersji edytowalnej przed spotkaniem.
  • Rozpoczęcie spotkania – w dniu spotkania drogą mailową otrzymasz link, poprzez który dołączysz do wydarzenia.

Jak przygotować się do spotkania?

Tematy realizowane są w formie warsztatów – rozmawiamy, wymieniamy się doświadczeniami, omawiamy ćwiczenia. Zadbaj wcześniej o dostęp do komputera z kamerą i mikrofonem. Prosimy o udział w spotkaniu z opcją Audio i Video, aby słyszeć się i widzieć. Jeśli nie będziesz miała dostępu do komputera możesz dołączyć na tablecie lub telefonie. Jednak wcześniej przygotuj sobie ćwiczenia i sprawdź aplikację. Zadbaj o Internet pozwalający prowadzić rozmowy wideo. Brak zakłóceń pozwoli Ci komfortowo uczestniczyć w dyskusji, wypowiadać się oraz wysłuchać innych Klubowiczek. W miarę możliwości zadbaj o spokojne miejsce, w którym nikt nie będzie Tobie przeszkadzał. Czas spotkania to czas na Twój rozwój i edukację. Przygotuj własny serwis kawowy i przekąski, na które masz ochotę. My przekażemy Tobie wiedzę w zakresie finansów osobistych i zadbamy o miłą atmosferę, abyś w pełni wykorzystała ten czas.

Jak dołączyć do spotkania?

Spotkania online odbędą się poprzez program do prowadzenia wideokonferencji, z którego możesz korzystać na dowolnym urządzeniu – komputer, tablet, telefon. Potrzebujesz jedynie dostępu do Internetu. Ze względu na komfort uczestniczenia w spotkaniu zalecamy korzystać z komputera. Prosimy przygotować sprzęt z wyprzedzeniem, aby punktualnie dołączyć do spotkania.

Udział w wydarzeniu poprzez:

  • Tablet, telefon – urządzenie wymaga zainstalowania odpowiedniej aplikacji ze sklepu operatora. Szczegółowe informacje otrzymasz drogą mailową.
  • Komputer – nie wymaga instalacji oprogramowania.

W dniu spotkania otrzymasz link, za pośrednictwem którego dołączysz do wydarzenia. Nie martw się o kwestie organizacyjne. Przed spotkaniem poprowadzimy Ciebie krok po kroku. Damy instrukcje i materiały, a w przypadku pytań skontaktuj się z Ambasadorką Klubu, w którym chcesz uczestniczyć.

Sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa uniemożliwiła nam prowadzenie spotkań stacjonarnych. Nie czekamy, aż minie kwarantanna. Działamy! Dlatego na czas pandemii wprowadzamy spotkania w formie online. W tej trudnej sytuacji skorzystaj  z naszej wiedzy i  wsparcia, aby rozwijać się i wprowadzać zmiany w zakresie swoich finansów. To jest najlepszy czas na przygotowanie planu i podjęcie działania.

Zdajemy sobie sprawę, że dla Klubowiczek ważna jest bezpośrednia możliwość nawiązywania relacji, poznania innych kobiet i wzajemnej wymiany doświadczeń. Jak tylko będzie taka możliwość wrócimy do spotkań stacjonarnych. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby zachować formułę i wartości spotkań stacjonarnych. Masz wyjątkową okazję dołączyć do nas bez wychodzenia z domu.

Stając się członkinią społeczności Klubu Kobiety i Pieniądze mówisz TAK swojemu rozwojowi w obszarze finansów osobistych!

Autorka artykułu: Monika Lipowicz – Redaktor Prowadząca kobietaipieniadze.pl, Ambasadorka Klubu Kobieta i Pieniądze w Poznaniu

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!