Finanse

Zostań królową domowego budżetu!

Twój budżet domowy jest w chaosie? To jest NAJLEPSZY moment, aby go uporządkować! Zapisz się na bezpłatne spotkanie online i przygotuj się na potężną dawkę wiedzy oraz sprawdzonych narzędzi!

Podczas szkolenia opanujesz chaos i wprowadź w życie skuteczne i sprawdzone strategie zarządzania budżetem domowym! Dowiesz się, jak stworzyć od zera swój budżet domowy! Poznasz narzędzia i metody do samodzielnej obsługi budżetu domowego! Dowiesz się, jak pracować na co dzień z budżetem i swoimi pieniędzmi!

✅ Trzy ekspertki prowadzące szkolenie
✅ Najskuteczniejsza metoda zarządzania domowym budżetem!
✅ Narzędzia, strategie, wskazówki do zastosowania od zaraz!

Dla kogo jest szkolenie? Dla Ciebie, jeśli w ogóle jeszcze nie zaczęłaś świadomie zajmować się pieniędzmi, które zarabiasz każdego dnia. Dla Ciebie, jeśli nie wiesz od czego zacząć porządki. Dla Ciebie, jeśli szukasz wskazówek na start i dobrej energii, przewodnika i skutecznych narzędzi.

Czy to szkolenie jest też dla Ciebie, jeśli już zarządzasz pieniędzmi, ale chcesz się rozwinąć w zakresie dyscypliny wydatkowej, zwiększeniu przychodów, budowie poduszki finansowej, pierwszych inwestycji?

Oczywiście! Podczas szkolenia poznasz narzędzia i strategie na zarządzanie pieniędzmi. Dowiesz się, jak robią to trzy ekspertki i trenerki, które poprowadzą to szkolenie. Zadasz swoje pytania podczas obszernej sesji pytań i odpowiedzi! Warto! Wystarczy się zapisać, ustawić przypomnienie i wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu online! Nie przegap jest możliwości.

Prowadzące szkolenie:
✅Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze
✅Małgosia Owczarzak, Konsultantka Budżetu Domowego
✅Dorota Wieczorek, Konsultantka Budżetu Domowego

16 kwietnia 2020 (czwartek), godz. 21:00
ZAPISZ się
TUTAJ

Śledź nasz kanał na YouTubie, gdzie znajdziesz serię rozmów na temat tego szkolenia. Czas start!

Twój budżet domowy jest w chaosie? To jest NAJLEPSZY moment, aby go uporządkować!
Brak opieki, brak uwagi Pozostawienie spraw samym sobie Udawanie, że nie ma problemu, albo samo się załatwi Znasz to?
Trzy pasjonatki skutecznego zarządzania domowymi pieniędzmi połączyły siły, aby nauczyć Cię, jak zajmować się budżetem domowym!
Wielu osobom wydaje się, że wystarczy… zarabiać, aby żyć długo i szczęśliwie. Czyżby?
Każdy budżet, duży czy mały składa się z dwóch ważnych części: przychodowej i kosztowej. Czy skupienie się wyłącznie na tej drugiej załatwia wszystkie wyzwania związanie z zarządzaniem pieniędzmi domowymi?
You may also like
Klub Inwestorek
Szkolenie: Finanse dla Par

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage