Biznes

Biznes w kryzysie

Nie jest dzisiaj łatwo być przedsiębiorcą. Dlatego już dzisiaj obejrzyj nagrania z cyklu praktycznych warsztatów online, w których odpowiadam na najbardziej palące wyzwania finansowe kobiecych firm.

W tym miejscu chcę bardzo podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w mojej ostatniej ankiecie dla przedsiębiorców. Dzięki temu wiem, że dzisiaj najbardziej palące pytania to:

  • Jak pozyskiwać klientów, zwiększyć przychody firmy i utrzymać płynność finansową?
  • Jak przygotować ekspresową strategię do zarobienia dodatkowych pieniędzy w firmie?
  • Jak budować poduszkę finansową firmy w kryzysie i na przyszłość?

Wiem ze swojego biznesowego doświadczenia, że z każdej sytuacji jest wyjście. Nawet w najtrudniejszych momentach możesz ograniczyć koszty, znaleźć nowy pomysł na przychody, albo odnaleźć coś czego do tej pory nie dostrzegałaś. Potraktuj trudności biznesowe, jako szansę i okazję do konstruktywnej zmiany, a w finansach ja ci pomogę!

Zapraszam Cię do obejrzenia nagrania z trzech praktycznych warsztatów online dla przedsiębiorców, podczas których odpowiedziałam właśnie na tak postawione pytania. Do tego warsztaty online miały formę interaktywną, to znaczy, że było dużo przestrzeni do rozmowy i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dlaczego skorzystaj z tej możliwości już dzisiaj i wykup dostęp do nagrań.

Więcej szczegółów i zapisy na warsztaty >TUTAJ<

https://szkolenie.kobietaipieniadze.pl/mastery-in-business

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
Wsparcie na trudne czasy
Czego nie wiedziałam o życiu, gdy byłam na studiach?

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage