Biznes

Biznes w kryzysie

Nie jest dzisiaj łatwo dla przedsiębiorców. Dlatego zaplanowałam cykl praktycznych warsztatów online, których zadaniem jest odpowiedzieć na najbardziej palące wyzwania finansowe kobiecych firm.

W tym miejscu chcę bardzo podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w mojej ostatniej ankiecie dla przedsiębiorców. Dzięki temu wiem, że dzisiaj najbardziej palące pytania to:

  • Jak pozyskiwać klientów, zwiększyć przychody firmy i utrzymać płynność finansową?
  • Jak przygotować ekspresową strategię do zarobienia dodatkowych pieniędzy w firmie?
  • Jak budować poduszkę finansową firmy w kryzysie i na przyszłość?

Wiem ze swojego biznesowego doświadczenia, że z każdej sytuacji jest wyjście. Nawet w najtrudniejszych momentach możesz ograniczyć koszty, znaleźć nowy pomysł na przychody, albo odnaleźć coś czego do tej pory nie dostrzegałaś. Potraktuj trudności biznesowe, jako szansę i okazję do konstruktywnej zmiany, a w finansach ja ci pomogę!

Zapraszam Cię na trzy praktyczne warsztaty online dla przedsiębiorców, podczas których odpowiem właśnie na tak postawione pytania. Do tego warsztaty online będą miały formę interaktywną, to znaczy, że będzie dużo przestrzeni do rozmowy, zobaczenia się i odpowiedzi na nurtujące pytania. Dlaczego skorzystaj z tej możliwości już dzisiaj i zapisz się jak najszybciej, bo liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów i zapisy na warsztaty >TUTAJ<

https://kobietaipieniadze.pl/business-mastery/

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
Ekspertka. Książka dla kobiet, które mają dużo do powiedzenia
Konsekwentnie i do przodu!

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage