Finanse

Kolekcja koszulek z afirmacjami finansowymi

Tego jeszcze nie było! Śpieszę z nowiną, że dostępna jest limitowana „kolekcja” letnich koszulek z afirmacjami finansowymi. Czy koszulki z afirmacjami mogą w czymś pomóc? A czy mogą zaszkodzić? Jestem zdania, że wszystko co działa, a nie szkodzi jest mile widziane. Tak! Afirmacje wzmacniają. Tak! Demonstracja swoich przekonań działają na nas i innych. Zatem czemu nie spróbować?

„Afirmacja polega zazwyczaj na powtarzaniu pozytywnych twierdzeń na temat własnej osoby, co ma prowadzić do identyfikacji z ich treścią.”

Jak zawsze, zdania są podzielone. Jedni uważają, że samo powtarzanie zdań, które do tego wszystkiego nie są do końca prawdą, jest kompletną głupotą. Po co sobie mówić, że jestem bogata, skoro nie jestem? Po co mówić, że pieniądze obficie do mnie płyną, skoro nie płyną? Coś tu nie gra, zgoda. Dzieje się tak dlatego, że zwyczajnie nie wierzysz w to co mówisz. Możesz klepać regułkę, ale wewnętrznie i tak wszystko sabotujesz. Jednym słowem, słabo.

Ale…

Pewnie kojarzysz coś takiego, jak prawo przyciągania. Ono mówi, że wystarczy skierować swoją uwagę na to, co chciałabyś mieć lub czego chciałabyś mieć więcej, i to się pojawi. Chodzi o dość skoncentrowane myślenie o określonym celu przy wsparciu np. afirmacji. Trudno jest podejmować z entuzjazmem działania w kierunku zwiększenia zarobków, o których myślisz i powtarzasz w afirmacjach, gdy negatywne emocje zwalczają to pragnienie. Co wtedy?

Wtedy należy rozpocząć szerszy proces własnego rozwoju oparty o pracę mentalną, emocjonalną i intelektualną. Problemy z pieniędzmi lub brak postępu w rozwoju finansowym wymaga holistycznego, pozytywnego i żarliwego podejścia, a przede wszystkim własnej wiary w to, że cele nowe i być może duże, można osiągnąć.

W ramach działalności „Kobiety i Pieniądze” podejmujemy szereg działań, które mają na celu wzmocnić Cię w każdym wymiarze Twojego finansowego życia. Korzystaj z tego! A czy koszulki z pozytywnymi napisami mogą coś pomóc? Na pewno nie zaszkodzą. Ja je noszę i testuję zarazem i powiem Ci na koniec, że dosłownie czuję te wyrazy, które niosę na piersiach. Kiedy miałam na sobie koszulkę „I make money honey” (pol. Zarabiam pieniądze Skarbie) szłam wyprostowana i odważna. Czułam siłę i determinację. Czym to wytłumaczyć? Nie wiem, ale wiem, że dobrze mi z tym i będę z tego nadal korzystać.

Na koszulkach znajduje się 11 pozytywnych afirmacji, które można zamówić do 5 lipca 2020 roku. Do każdej zakupionej koszulki otrzymasz spis moich dodatkowych 16 ulubionych afirmacji finansowych (PDF)!

Noś koszulki ze słowami pełnymi mocy, odwagi i pieniędzy! Zamów już dzisiaj! Zamów już dzisiaj > TUTAJ <

https://gratulacje.kobietaipieniadze.pl/koszulki

Dominika Nawrocka, założycielka organizacji edukacji finansowej dla kobiet „Kobieta i Pieniądze”.


Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
Gra do jednej bramki
Zostań AMBASADORKĄ Kobiety i Pieniądze

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage