15 czerwca, 2020

Wracamy do spotkań!

udostępnij

Od lipca tego roku Kluby Kobiety i Pieniądze wracają do spotkań stacjonarnych po trzech miesiącach online! To wspaniała wiadomość, bo wiemy jak ważna dla naszych klubowiczek jest atmosfera i bezpośredni kontakt z innymi paniami. Zobacz, jak do nas dołączyć!

Czas pandemii pokazuje, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywają kwestie finansowe. Wiemy już, jak ważna jest poduszka finansowa, świadomość swoich kosztów oraz dodatkowe źródła dochodów. Właśnie dlatego w tym trudnym czasie kontynuowałyśmy klubowe spotkania w wersji online, aby być podporą dla klubowiczek.

Kontynuujemy pracę w zakresie naszych finansów!

Podczas edukacyjnych spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze masz okazję do wymiany doświadczeń, poznania innych kobiet i ich podejścia do pieniędzy. Na każdym spotkaniu omawiamy jeden z dwunastu tematów rocznego cyklu, do którego możesz dołączyć w dowolnym momencie. Otrzymujesz indywidualne podejście, wsparcie i zrozumienie. Zyskujesz wiedzę, motywację i energię do działania!

Pieniądze to smar. Pozwalają Ci się ślizgać tak gładko przez życie zamiast się przez nie przedzierać.

T. Harv Eker

Spotykamy się już na żywo!

W niektórych miastach spotkania stacjonarne Klubów Kobiety i Pieniądze odbędą się już w czerwcu, kolejne w lipcu, a pełną parą i 100% stacjonarnie we wszystkich miastach już we wrześniu. Informacje na bieżąco pojawiają się na naszej stronie i na stronach klubowych na Facebooku. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu tak jak do tej jest zakup biletu poprzez sklep Kobieta i Pieniądze.

Co zmieniło się w kwestiach organizacyjnych?

  • Brak płatności na miejscu – bilety na spotkanie można zakupić jedynie drogą elektroniczną poprzez sklep Kobieta i Pieniądze. Nie będzie możliwości opłacenia spotkania na miejscu!
  • Ograniczona ilość uczestniczek – ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy ograniczoną ilość uczestniczek. Szczegółowe informacje dostępne będą na stronie danego Klubu na Facebooku.
  • Sanitarne względy bezpieczeństwa – ze względu na wciąż trwającą pandemię przy wejściu na spotkania dostępne będą środki dezynfekujące. Wszystko po to, abyś czuła się z nami bezpiecznie i komfortowo.

Tak jak zawsze przyjdź na spotkanie z pozytywnym nastawieniem i chęcią do rozwoju. Zabierz ze sobą przekąski jakie lubisz, notatnik, długopis i wizytówki, jeśli masz. Nasze spotkania to dobra okazja do networkingu i nawiązania nowych kontaktów. Jeśli w danym temacie jakieś zagadnienia są dla Ciebie szczególnie ważne, to możesz przygotować wcześniej pytania i zadać je podczas spotkania (tutaj znajdziesz całoroczny program). My zadbamy o miłą atmosferę i wiedzę, abyś w pełni wykorzystała ten czas.

Cieszymy się, że byłyście z nami i aktywnie uczestniczyłyście w spotkaniach edukacyjnych online. Teraz wracamy do spotkań stacjonarnych i cieszymy się z tego powodu jeszcze bardziej! Skorzystaj z naszej wiedzy i wsparcia, aby rozwijać się w zakresie swoich finansów.

Autorka artykułu: Monika Lipowicz – Redaktor Prowadząca kobietaipieniadze.pl, Ambasadorka Klubu Kobieta i Pieniądze w Poznaniu.

Przeczytaj także:

Ucz się i rozwijaj:

  1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!