Klub Kobiety i Pieniądze

Dołącz do grona Ambasadorek Kobiety i Pieniądze!

Bliska jest Ci idea edukacji finansowej? Lubisz dzielić się zdobytą wiedzą? Chcesz się rozwijać i zdobyć nowe kompetencje? Szukasz dodatkowego źródła przychodu? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco, to koniecznie dołącz do grona Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze! Właśnie trwa letnia rekrutacja. Kogo poszukujemy? Na czym polega rola Ambasadorki? Co zyskasz? Poznaj szczegóły i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Czym są Kluby Kobiety i Pieniądze?

Już trzy lata prowadzimy w całej Polsce sieć klubów edukacji finansowej dla kobiet pod nazwą Klub Kobiety i Pieniądze. To comiesięczne spotkania edukacyjne dla pań prowadzone przez Ambasadorkę, która zdecydowała się założyć i prowadzić klub w swoim mieście. W sierpniu trwa rekrutacja, w czasie której czekamy na Twoje zgłoszenie. Kolejny krok to rozmowa rekrutacyjna i szczęśliwe przyjęcie do naszego grona. Potem tylko szkolenia, wdrożenie, spotkanie z całym gronem Ambasadorek i już możesz działać na rzecz swojej lokalnej społeczności kobiet pod banderą KKiP.

Zawsze marzyłam o prowadzeniu takich spotkań. Nie wiedziałam od czego zacząć. Dołączając do grona Ambasadorek przeszłam szkolenie oraz otrzymałam wszystkie niezbędne materiały. Podczas spotkań Klubu wzajemnie dzielimy się wiedzą. Myślę, że ogromną wartością jest tutaj społeczność, jaką tworzą kobiety. Przestrzeń, w której można spokojnie i szczerze porozmawiać. To jest coś wspaniałego! Ciężko znaleźć takie miejsce i bardzo się cieszę i jestem dumna z tego, że jako Ambasadorka mam taką możliwość.

Hortensja, Ambasadorka Lokalna KKiP w Płocku

Celem comiesięcznych spotkań edukacyjnych realizowanych w ramach Klubów Kobiety i Pieniądze jest propagowanie wiedzy z zakresu finansów osobistych wśród kobiet.

Wszystko po to, aby: 

• Podnieść poziom wiedzy kobiet na temat finansów osobistych.
• Zwiększyć świadomość kobiet na temat konsekwencji błędnych decyzji finansowych.
• Zmniejszyć odsetek kobiet, którym na emeryturze grozi życie w biedzie.

Spotkania w danym mieście organizuje i prowadzi Ambasadorka Klubu Kobiety i Pieniądze. Na każdym spotkaniu omawia jeden z dwunastu tematów rocznego cyklu. Spotkania odbywają się w formie warsztatów, które trwają około dwóch godzin zegarowych. Panie uczą się planowania i zarządzania domowym budżetem, zwiększania przychodów, wychodzenia z długów oraz inwestowania. Spotkania Klubów to również okazja do nawiązania nowych kontaktów, poznania inspirujących kobiet, wymiany doświadczeń oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze. Więcej o Klubach dowiesz się TUTAJ.

Na czym polega rola Ambasadorki?

Ambasadorka Klubu Kobiety i Pieniądze organizuje i prowadzi comiesięczne spotkania dla kobiet z zakresu finansów osobistych. Podczas spotkania omawia temat, moderuje dyskusję i wyjaśnia wątpliwości. Do zadań Ambasadorki należą również kwestie organizacyjne tj. wyszukanie i rezerwacja miejsca spotkania, wydrukowanie materiałów, stały kontakt z Klubowiczkami. Zadaniem Ambasadorki jest również prowadzenie strony klubowej na Facebooku i regularne publikowanie postów lub wideo na temat działalności klubu oraz stały kontakt online z Klubowiczkami.

Od Ambasadorki oczekujemy:

 • Odpowiedzialności, systematyczności i zaangażowania w rozwój projektu.
 • Umiejętności organizacyjnych i logistycznych.
 • Samodzielności i determinacji w działaniu.
 • Komunikatywności i otwartości na promocję oraz marketing, w tym obsługę mediów społecznościowych (tworzenie tekstów, grafik, transmisji na żywo i wideo).
 • Otwartości w komunikowaniu działalności Klubu.
 • Odwagi i chęci do wystąpień publicznych oraz prowadzenia grup szkoleniowych.
 • Około 5 godzin tygodniowo pracy na działania Klubów i rozwoju projektu.

Szczególnie szukamy kandydatek do roli Ambasadorki z poniższych miast:

– MAZOWIECKIE: Warszawa, Radom, Piaseczno, Grójec
– ŁÓDZKIE: Skierniewice, Piotrków Trybunalski
– DOLNOŚLĄSKIE: Bielawa, Środa Śląska, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Oleśnica, Głogów 
– KUJAWSKO-POMORSKIE: Grudziądz, Rypin 
– PODKARPACIE: Rzeszów, Tarnobrzeg, Strzyżów 
– LUBELSKIE: Kraśnik, Zamość 
– PODLASKIE: Sokółka 
– POMORSKIE: Lębork 
– ŚLĄSKIE: Katowice, Bielsko-Biała, Mysłowice, Milówka
– OPOLSKIE: Opole 
– MAŁOPOLSKIE: Kraków
– WIELKOPOLSKIE: Leszno, Piła, Września 
– LUBUSKIE: Zielona Góra
– WARMIŃSKO-MAZURSKIE: Olsztyn, Braniewo, Ostróda, Giżycko, Bartoszyce, Lidzbark Warmiński, Iława, Ełk, Kętrzyn, Gołdap, Szczytno, Pisz

Jeżeli jesteś z innego miasta, nie krępuj się i daj nam o sobie znać! Szukamy do współpracy osób z energią, determinacją, pozytywnym nastawieniem i chęcią do wspierania innych. Czekamy również na Twoje zgłoszenie!

Co zyskujesz będąc Ambasadorką, czyli edukatorką finansową?

 • Wdrożenie i niezbędne materiały do prowadzenia spotkań.
 • Motywację i narzędzia, aby zadbać o własne finanse.
 • Dostęp do szkoleń dla Ambasadorek w formie online.
 • Rozwój osobisty w zakresie budowania marki osobistej, zarządzania mediami społecznościowymi i wystąpień publicznych.
 • Nowe kontakty i znajomości.
 • Wsparcie i pomoc doświadczonych Ambasadorek.
 • Dodatkowe źródło przychodu.
 • Zniżkę na udział w szkoleniach i projektach w ramach organizacji Kobiety i Pieniądze.

Warto do nas dołączyć, by mieć możliwość edukowania siebie i innych kobiet w zakresie finansów. Można dzielić się zdobytą wiedzą i pomagać w rozwiązywaniu ich problemów. To również inwestycja we własny rozwój i tańszy udział w programie Lady Budget, szkoleniach specjalistycznych w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze czy Klubie Inwestorek. Jako Ambasadorka poznałam wiele inspirujących kobiet podczas szkoleń kwartalnych z Dominiką Nawrocką oraz spotkań Klubu Kobiety i Pieniądze. Każda z nas jest inna, ale każda jest wyjątkowa i może wnieść w ten projekt coś nowego, innowacyjnego, po prostu cząstkę siebie.

Magda, Ambasadorka Regionalna KKiP ze Śląska

Jak dołączyć do grona Ambasadorek Kobiety i Pieniądze?

Aby zostać Ambasadorką i otworzyć Klub Kobiety i Pieniądze w swoim mieście należy przejść rekrutację oraz płatny system szkoleń, podczas których otrzymasz wiedzę z zakresu finansów osobistych, organizacji wydarzeń, nowoczesnego marketingu i rozwoju osobistego. To miesięczny proces wdrożeniowo – szkoleniowy, który zaliczasz etapami pod okiem naszej trenerki. 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ!

Po wypełnieniu i przesłaniu odpowiedzi w ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą telefonicznie nasza Rekruterka. Następnie przeanalizujemy Twoją kandydaturę i udzielimy informacji, czy przeszłaś do kolejnego etapu. Warunkiem rozpoczęcia działalności Klubu w danym mieście jest przejście szkoleń online i udział w stacjonarnym szkoleniu kwartalnym z Dominiką Nawrocką w Warszawie.

Najbliższe szkolenie kwartalne już 5 września! Nie czekaj i otwórz Klub w swoim mieście!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy TUTAJ!

Przeczytaj historie niektórych Ambasadorek i przekonaj się, jak wielką wartość otrzymują one w naszej organizacji:

Autorka artykułu:

Monika Lipowicz – Redaktor Prowadząca kobietaipieniadze.pl, Ambasadorka Klubu Kobieta i Pieniądze w Poznaniu.

Ucz się i rozwijaj:

 1. Weź udział w szkoleniach stacjonarnych dla kobiet na temat finansów osobistych, które prowadzi osobiście Dominika Nawrocka. SPRAWDŹ harmonogram szkoleń >TUTAJ<
 2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
 3. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
 4. Sprawdź harmonogram specjalistycznych szkoleń w ramach Akademii Kobiety i Pieniądze >TUTAJ<
You may also like
Pomagajmy finansowo nie tylko w święta
Edukacja finansowa jest sposobem na osiągnięcie wolności

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage