8 września, 2020

Jednostka od zadań specjalnych

udostępnij

Za nami cykliczne spotkanie Ambasadorek Klubu Kobiety i Pieniądze w Warszawie. To prawdziwe święto edukatorek finansowych z całej Polski. Chcesz dowiedzieć się, jak konstruktywnie spędziłyśmy piękny wrześniowy dzień?

Na co dzień każda z nas działa w innym mieście na terenie całego kraju. Spotykamy się co tydzień online, rozmawiamy, wymieniamy wiedzą i doświadczeniem, ale… raz na kwartał zjeżdżamy się do Warszawy. Wszystko po to, aby poznać się lepiej, szkolić, integrować, naradzać i przyjąć do swojego grona kolejne Ambasadorki.

Ten rok bez wątpienia jest inny niż zwykle. Z czterech spotkań rocznie odbyły się tylko dwa. Tym bardziej nie mogłyśmy się doczekać tego wydarzenia, z którego chcemy Ci teraz zdać relację.

Rozpoczęłyśmy dzień od serdecznego powitania i przyjęcia do swojego grona nowych Ambasadorek.

Bardzo się cieszymy, że jest z nami Paulina, która w Warszawie przejmuje Klub Kobiety i Pieniądze od cudownej Doroty, która została Dyrektor Programową Akademii Kobiety i Pieniądze. Dołączyły do nas jeszcze: Iwona z Plaskosza, Magda z Bydgoszczy, Monika z Białegostoku, Dorota z Kielc, Marlena z Nowego Tomyśla i Justyna z Ostrowi Mazowieckiej. Przed nimi teraz dokończenie szkoleń wdrożeniowych i uruchomienie klubów w swoich miastach. Trzymamy za dziewczyny kciuki!

Jeśli jesteś z któregoś wyżej wymienionego miasta, to koniecznie znajdź je tutaj i zapisz się na najbliższe spotkanie edukacyjne!

Paulina, Ambasadorka Klubu Kobiety i Pieniądze w Warszawie

Nauka i rozwój

Kolejne godziny spędziłyśmy na szkoleniach i warsztatach. Monika i Natalia z Klubu Kobiety i Pieniądze w Poznaniu poprowadziły warsztat na temat budowy społeczności wśród uczestniczek klubu. Poznań to nasz prawdziwy ewenement, ponieważ działają tam aż trzy kluby! Jak do tego doszło? Co się wydarzyło, że klubowiczki uczęszczają na wszystkie spotkania? Na te wszystkie pytania znalazły się tego dnia odpowiedzi.

Następne tematy wzięte przez nas na warsztat tego dnia to szlifowanie umiejętności z wystąpień publicznych, bowiem każda Ambasadorka prowadzi osobiście spotkania klubowe w swoim mieście. To wspaniała możliwość do rozwoju właśnie z obszaru przemówień, prowadzenia szkoleń, animacji grupy, prelekcji i masy innych. Ania z Klubu Kobiety i Pieniądze w Lipnie podzieliła się z innymi Ambasadorkami swoimi doświadczeniami. A ma czym, bowiem jej klub jest jednym z najprężniej rozwijających się od samego początku swojego istnienia.

Dwa duże spotkania edukacyjne były na temat rozwoju edukatorek, jakie stwarza im Kobieta i Pieniądze. Małgosia i Dorota z Akademii Kobiety i Pieniądze przedstawiły szerokie spektrum możliwości edukacyjnych dla samych edukatorek, jak i ich klubowiczek. Bowiem w ramach Akademii oferujemy specjalistyczne szkolenia i naukę przez praktykę w Klubie Inwestorek.

Ambasadorki mogą również dołączać do dodatkowych projektów rozwijanych w ramach Kobiety i Pieniądze. Obecnie jest to projekt z zakresu ochrony ubezpieczeniowej. Więcej informacji już niebawem. Już dzisiaj zostaw do siebie kontakt, aby jako pierwsza dowiedzieć się o szczegółach.

Gość specjalny

Na każdym spotkaniu kwartalnym gościmy wyjątkowego gościa, który dzieli się z nami swoją wiedzą. Tym razem była to pani Katarzyna Jóźwik, Dyrektor Generalna firmy Smartney.

Pani Kasia wprowadziła nas w tajniki wiedzy na temat rynku pożyczek i kredytów. W bardzo przystępny sposób wyjaśniła zawiłości i wskazała ważne aspekty, na które powinien zwracać uwagę konsument, który pozyskuje zewnętrzne finansowanie. Spotkanie było przemiłe i w bardzo kobiecej atmosferze. Po raz kolejny okazało się, że o pieniądzach można rozmawiać lekko i ciekawie. Bardzo dziękujemy firmie Smartney za miłe prezenty!

Smartney – partner naszego spotkania

Partner specjalny

Chcemy również bardzo serdecznie podziękować naszemu drugiemu partnerowi, marce Sephora, która przygotowała dla nas kosmetyczne upominki. To wspaniała nagroda za zaangażowanie, jakie każdego dnia wkładamy we wzmacnianie kobiet w całej Polsce w zakresie edukacji finansowej.

Dziękujemy Sephora!

Radość, jaką czerpiemy z naszych spotkań zawsze uwidaczniamy na zdjęciach pamiątkowych. Tym razem za super foty odpowiadała Martyna Kronenberger. Dziękujemy!

Fot. Martyna Kronenberger

Chcesz do nas dołączyć i założyć Klub Kobiety i Pieniądze w swoim mieście?

  1. Zostań Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze! Zgłoś się >TUTAJ<
  2. Dołącz do Klubu Kobiety i Pieniądze i uczęszczaj systematycznie na spotkania edukacyjne po pracy raz w miesiącu. DOWIEDZ się więcej >TUTAJ<
  3. Więcej informacji na temat samego Klubu Kobiety i Pieniądze znajdziesz >TUTAJ<

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!