30 października, 2020

Nowość! Planner ubezpieczeniowy online

udostępnij

Oddajemy w Wasze ręce innowacyjne narzędzie online do samodzielnego planowania ochrony ubezpieczeniowej na życie i od poważnego zachorowania!

More...

Połączyliśmy siły z innowacyjnym dystrybutorem ubezpieczeń, multiagencją Discoveria Sp. z o.o., w wyniku czego powstała aplikacja dla konsumentów, której celem jest wsparcie w precyzyjnym i samodzielnym zaprojektowaniu planu ubezpieczeniowego. A mówiąc prostym językiem, chodzi o to, aby każda z nas mogła sama policzyć sobie optymalny poziom ochrony ubezpieczeniowej na życie i zdrowie dzięki internetowemu plannerowi ubezpieczeniowemu!

„Każdego dnia spotykam się z dramatami kobiet, których finansowy świat zawalił się po tym, gdy odszedł mąż i główne źródło utrzymania. Załamuje się budżet domowy, pojawia się bieda, rezygnacja z dotychczasowego życia. A czasami długi, których nie sposób spłacić do końca życia. Stawiam pytanie: dlaczego tak się dzieje?” – pyta Dominika Nawrocka, założycielka Kobiety i Pieniądze, organizacji edukacji finansowej dla kobiet.

„Przyświeca nam podobna idea co Kobiecie i Pieniądze. Ważne jest dla nas wsparcie kobiet w zakresie edukacji finansowej oraz realnego zabezpieczenia finansowego ich rodzin na wypadek utraty życia lub ciężkiego zachorowania dzięki wyselekcjonowanym produktom ubezpieczeniowym. Brak takich zabezpieczeń doprowadza polskie rodziny często do dramatycznych sytuacji życiowych. Kobiety i dzieci są najczęściej pokrzywdzonymi finansowo w sytuacji śmierci lub choroby lepiej zarabiających mężów lub partnerów. Właściwie dobrane produkty finansowe pozwalają zabezpieczyć te finansowe fundamenty polskiej rodziny.” – dodaje Radosław Multan z Discoveria.

Z połączenia sił powstała „Kobieta i Ubezpieczenia” oraz bezpłatny planner ubezpieczeniowy!

„To coś wspaniałego! Jestem niesamowicie podekscytowana tym, że w ramach naszej współpracy powstała aplikacja, czyli planner ubezpieczeniowy. Wszystko po to, aby każda z nas mogła świadomie budować swój plan ubezpieczeniowy zaczynając od tego co jest najważniejsze, czyli życie i zdrowie” – mówi Dominika Nawrocka.

Radosław Multan dodaje: „Przyglądamy się ofercie dostępnej na rynku i wybieramy najlepsze naszym zdaniem produkty z zakresu ochrony życia i zdrowia, aby umożliwić kobietom ze społeczności Kobiety i Pieniądze, realną ochronę finansową na wypadek śmierci ich mężów czy zachorowania na ciężkie choroby.”

Jak pokazuje większość dostępnych badań, to mężczyźni nadal w większości przypadków zasilają większą ilością pieniędzy domowe budżety. Ich śmierć zwykle powoduje dramatyczny spadek finansowych możliwości pozostawionej rodziny. Natomiast doniesienia dotyczące zachorowań na raka również zmuszają do szukania samodzielnych możliwości skutecznego leczenia, a z tym wiążą się ogromne koszty. W obu tych przypadkach odpowiednio dobrane i skalkulowane polisy ubezpieczeniowe mogą pomóc utrzymać rodziny na tym samym poziomie finansowym, co przed dramatycznym wydarzeniem związanym z utratą życia lub zdrowia, któregoś z członków rodziny.

Otwórz Planner Ubezpieczeniowy

Zbuduj plan ochrony swojej rodziny już dzisiaj!

Jak pracować z plannerem ubezpieczeniowym?

Planner ubezpieczeniowy to bezpłatna aplikacja online, która umożliwia w prostych krokach skonstruowanie podstawowego planu ochrony ubezpieczeniowej na wypadek utraty życia lub zdrowia. 

 • 1 krok: Ustaw datę urodzenia osoby, która ma być ubezpieczona. Niech będzie to w pierwszej kolejności osoba, której przychody na co dzień zabezpieczają utrzymanie całej rodziny
 • 2 krok: Zaplanuj ochronę rodziny na wypadek śmierci osoby, której przychody są najwyższe w domu. Zacznijcie od określenia sumy niespłaconych jeszcze zobowiązań (np. kredyt hipoteczny, pożyczki i inne)
 • 3 krok: Oszacuj ile miesięcznie będzie brakowało pieniędzy, gdy zabraknie głównego "żywiciela rodziny". Pomnóż ją przez ilość lat, kiedy będziesz potrzebowała takiego comiesięcznego zastrzyku gotówki
 • 4 krok: Sprawdź na plannerze ubezpieczeniowym poziom optymalnej sumy ubezpieczenia, na jaką trzeba ubezpieczyć osobę, która utrzymuje obecnie rodzinę i jej koszt, czyli wysokość miesięcznej składki ubezpieczeniowej
 • 5 krok: Powtórz czynność dla drugiej osoby dorosłej w rodzinie

Na koniec podaj swój email, aby otrzymać bezpłatny i szczegółowy raport z opisem Twojej konfiguracji oraz skontaktujemy się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. 

Kolejny krok to uruchomienie ochrony ubezpieczeniowej, co możesz zrobić samodzielnie w wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym lub za pośrednictwem Kobiety i Ubezpieczenia.


Obejrzyj nagranie:


Przeczytaj też:

Jak sfinansować leczenie za granicą?

Bieżąca pandemia pokazuje nam, jak kruche jest zdrowie i niewydolna służba zdrowia.

Więcej

5 pułapek, które warto omijać wybierając ubezpieczenie

W jakie wpadamy pułapki w ubezpieczeniach? Kto je zastawia i na co

Więcej

Medycyna bez granic

Wszyscy dobrze wiemy, że poważna choroba nasza lub bliskiej nam osoby to

Więcej

Ubezpieczenie a zdrowie. 10 najważniejszych kwestii

Ubezpieczenie zdrowia to temat, który wciąż odkładamy na później. Lekceważymy fakt, że

Więcej

Tags


 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Zapisz się na newsletter!

  >
  Success message!
  Warning message!
  Error message!