15 marca, 2021

Czy wiesz, że kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli w ogóle zajmą się inwestowaniem?!

udostępnij

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konferencję online “Kobieta i Nieruchomości”, gdzie 24 marca wystąpi aż sześciu ekspertów. Podczas tego wydarzenia chcemy przekonać kolejne panie do tego, aby odważyły się inwestować w nieruchomości i w ten sposób zadbały o swoją finansową przyszłość!

More...

„Wśród właścicieli mieszkań na wynajem powierzonych pod opiekę firmie Mzuri, odsetek Pań to tylko 25% (czyli ¼). Z kolei wśród osób inwestujących w mieszkania na wynajem Pań jest jeszcze mniej, bo nieco ponad 20% (czyli 1/5). Z grona blisko 1000 udziałowców we wszystkich spółkach Mzuri CFI, Panie stanowią zaledwie 16% (czyli 1/6). Jeszcze niższy odsetek Panie stanowią w udziale kapitałowym, bo tylko 14% (czyli 1/7). Wynika to z tego, że Panowie udziałowcy obejmują wyższy kapitał w spółce CFI niż Panie udziałowczynie”

Kobiety są świetnymi inwestorkami, jeśli w ogóle zajmą się inwestowaniem?!

Naszym wydarzeniem chcemy pokazać kolejnym paniom, że inwestowanie w nieruchomości nie jest tak straszne, jak się wydaje. Dodatkowo mamy plan uświadomienia im, że inwestowanie to świetna i właściwie jedyna pewna droga do bezpiecznej finansowej przyszłości.

W konferencji weźmie udział aż sześciu prelegentów, ekspertów i praktyków, którzy od lat samodzielnie inwestują w nieruchomości, ale także wspierają w tym innych.

Nasze zaproszenie przyjęli między innymi:

  • Iza Hryniewicz - zarządza firmami oferującymi usługi dla inwestorów. Optymalizuje i remontuje nieruchomości inwestycyjne, obsługuje transakcje od A do Z oraz sprzedaż. Nadzoruje projekty deweloperskie i rewitalizację kamienic.
  • Katarzyna Gorzędowska - ekspertka łódzkiego rynku inwestycyjnego. Wraz z mężem wynajmuje własne mieszkania, zarządza mieszkaniami klientów, podnajmuje, przeprowadza remonty, kupuje mieszkania w modelu zakup–remont–sprzedaż. 
  • Wojciech Woźniczka - negocjator, inwestor, który od ponad 12 lat wspiera firmy i osoby prywatne w negocjacjach i sprzedaży. Autor książki "Negocjuj, czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach". Na co dzień również inwestuje w nieruchomości na najem i flipy.
  • Grzegorz Grabowski - ekspert od rozliczeń podatku od najmu i rozliczeń z najemcami. Autor poradnika o rozliczaniu podatków od najmu. Inwestor w Warszawie i Łodzi. Autor bloga WYNAJMISTRZ.PL

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Wystarczy zarejestrować się na dedykowanej stronie TUTAJ! Zapraszamy!


Kobieta i Nieruchomości

Bezpłatna konferencja online
24 marca 2021Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!