25 kwietnia, 2021

Zostań Konsultantką Budżetu Domowego

udostępnij

Kochasz pracę z ludźmi i chcesz pomagać kobietom i ich rodzinom? Wiesz, że umiejętność zajmowania się pieniędzmi jest niezwykle istotna w codziennym życiu? Znasz historie, gdzie brak podstawowej wiedzy na temat zarządzania pieniędzmi przyczyniło się do poważnych kłopotów? Zostań Konsultantką Budżetu Domowego! Spotkanie informacyjne już 13 maja!

More...

Lata doświadczeń i pracy z kobietami w zakresie edukacji finansowej pokazały nam, jak wiele wsparcia w tym zakresie potrzebują Polki. Każda z nas radzi sobie z zarządzaniem pieniędzmi raz lepiej, jak gorzej. Dlatego w ramach naszych licznych działań uczymy, jak robić to dobrze i skutecznie. Omawiamy ten temat podczas spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze, w książce "Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet", podczas szkoleń, kursów online czy webinarów.

Okazuje się jednak, że to za mało. Jest masa kobiet, które potrzebują o swojej indywidualnej sytuacji porozmawiać z kimś jeden na jeden. Poradzić się, co zrobić w konkretnej sytuacji. Skonsultować się, aby ułożyć domowe finanse pod konkretne zapotrzebowanie. Tak narodził się pomysł powołania do życia Konsultantek Budżetu Domowego, które podczas spotkań na żywo (online lub stacjonarnie) pomogą wdrożyć nasze sprawdzone rozwiązania i odpowiedzą na nurtujące pytania.

Mamy ogromne doświadczenie w edukacji, doradztwie i wdrażaniu budżetowania, jako skutecznej metody zarządzania domowym budżetem. Dysponujemy wiedzą i mądrością wynikającą z doświadczenia. Wiemy też, czego potrzebują kobiety, setki, a nawet tysiące rodzin w tym zakresie. Dołączając do naszego programu certyfikującego na Konsultantkę Budżetu Domowego wniesiesz realną zmianę w życie swoje i kobiet, z którymi przyjdzie Ci pracować.

 • Jeśli dzisiaj nie czujesz się super sprawna w zarządzaniu własnymi pieniędzmi, ale chciałabyś zostać Konsultantką Budżetu Domowego, jest taka możliwość. Program certyfikacyjny został tak stworzony, aby nauczyć Cię wszystkiego od początku oraz dać przestrzeń do praktyki przed rozpoczęciem konsultacji z klientami. Zdążysz nabrać wprawy i zdobyć wystarczające doświadczenie.
 • Jeśli dzisiaj zajmujesz się już zawodowo finansami, to KBD będzie wspaniałym uzupełnieniem Twoich obecnych kompetencji i uczyni Cię jeszcze bardziej atrakcyjną na rynku.
 • Jeśli dzisiaj nie masz nic wspólnego z finansami, działasz w zupełnie innej branży, ale czujesz, że KBD byłoby dla Ciebie wspaniałym wyzwaniem. Świetnie. Dzięki programowi certyfikującemu zyskasz na pewno dużo nowej wiedzy, rozwiniesz się osobiście i znajdziesz nową przestrzeń do rozwoju osobistego.

Masz pytania? Koniecznie weź udział w spotkaniu informacyjnym już 13 maja. Zarejestruj się już dzisiaj!

SPOTKANIE JEST BEZPŁATNE I DO NICZEGO CIĘ NIE ZOBOWIĄZUJE.
13 MAJA 2021, GODZ. 21:00


*****

Zdobądź innowacyjny i bardzo potrzebny społecznie zawód!

Spotkanie informacyjne już 13 maja!


Tags


 • {"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

  Zapisz się na newsletter!

  >
  Success message!
  Warning message!
  Error message!