Budżet Domowy Wydatki

Zgarnij do 1200 zł i stwórz swój model budżetowania

Jak zorganizować sobie zarządzanie budżetem domowym z wykorzystaniem rachunków bankowych i zgarnąć na wiosnę do 1200 zł!

More...

Chcę ci przypomnieć, że bankowość elektroniczna wspaniale nadaje się do zarządzania budżetem domowym. Wystarczy, że będziesz dysponować kilkoma rachunkami, na które przelejesz odpowiednie kwoty pieniędzy ze swojej pensji, a następnie tylko te dedykowane środki będziesz przeznaczać na poszczególne kategorie wydatków. I już! Budżet domowy opanowany! 

"Zaraz, zaraz... Przecież to nie może być tak proste?" - zapytasz

A właśnie, że tak. Kluczem do porządku w domowym portfelu jest ROZDZIELANIE pieniędzy. Jeśli wszystko trzymasz w jednym worku, czyli na jednym koncie, to nie ma szans na kontrolę siebie samej i swoich pieniędzy. Zaufaj mi, mam to sprawdzone.

Zatem... chodzi o to, aby pieniądze rozdzielać na mniejsze części (budżety), a potem ich się trzymać do końca miesiąca. Świetnie do tego sprawdzają się zwykłe rachunki bankowe. Możesz mieć kilka rachunków w jednym banku, albo w różnych. Nie ma to znaczenia. Kwestia wyboru najlepszej oferty w danym momencie i codziennej wygody operowania kartami bankomatowymi i przelewami.

Ile kont masz dzisiaj? 

Jedno, dwa, trzy, pięć, a może... Ja osobiście łącznie to mam ich chyba z... dwadzieścia i mam się dużo lepiej niż jak miałam jedno. 

Dlaczego?

Dlatego, że kilka kliknięć i doskonale wiem, na czym stoję finansowo. Wiem na co mnie stać w danym miesiącu w poszczególnych kategoriach wydatków. Nie muszę liczyć w głowie i zgadywać, czy mi wystarczy na wszystko do końca miesiąca.

Jeśli chcesz zgłębić ten temat, to zapraszam Cię na nasz blog, gdzie znajdziesz cały cykl dotyczący zarządzania budżetem domowy, a tymczasem podpowiadam, gdzie teraz warto założyć konta bankowe świetne do budżetowania, czyli zarządzania budżetem domowym i jeszcze zgarnąć promocyjne kilkaset złotych na start. Zobacz sama!

Aktualne promocje bankowe dla nowych klientów! 

Skorzystaj z aktualnych promocji i zgarnij nawet do 1200 zł na start!

Bank Pekao SA: zyskaj do 300 zł

Warunek to aktywne konto: wpływ na rachunek lub inne regularne zasilenia na kwotę jednorazowo min. 500 zł (z wyłączeniem wpłat gotówki, wpływów z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek oraz poleceń przelewów pomiędzy rachunkami własnymi Klientów) oraz dokonanie minimum jednej transakcji bezgotówkowej kartą debetową wydaną przez Bank Pekao S.A. lub aplikacją PeoPay. 

Santander Bank: zyskaj do 250 zł

Okres przystąpienia do promocji do 30 kwietnia 2021 r.  Łączna premia pieniężna w wysokości 250 zł wypłacana w dwóch etapach po zakończeniu poszczególnej tury. Pierwsza tura, w wysokości 50 zł, zostanie przekazana do 30 czerwca 2021 r. na konto otwarte w promocji. Premia pieniężna w drugiej turze, w wysokości 200 zł, zostanie przekazana do 31 sierpnia 2021 r.

BNP Paribas: zyskaj do 300 zł

Załóż konto, wybierz jeden z warunków, jaki spełnisz przez trzy kolejne miesiące i odbierz premię! Kliknij i sprawdź szczegóły. Wszystko jest przejrzyście opisane i łatwe do wyboru. Polecam!

Dominika Nawrocka, wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek " i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą w mediach m.in. w DDTVN.

Autorka artykułu

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage

>