2 kwietnia, 2021

Raport: kredyty hipoteczne w kwietniu 2021

udostępnij

Na początku każdego miesiąca prezentujemy ranking kredytów hipotecznych. Zobacz co mają do zaproponowania banki w kwietniu tego roku!

More...

Od 1 kwietnia bank PKO BP poluzował swoje wymagania i ogłosił, że będzie udzielał kredytów osobom posiadającym 10% wkładu własnego również na takie nieruchomości. Dotychczas bank godził się na takie kredytowanie wyłącznie mieszkań. Ta istotna zmiana dotyczy osób, które myślą o zakupie lub budowie domu. 

To co interesuje wiele osób, to czas oczekiwania na decyzję banków. Tutaj niewiele się zmieniło. Zgodnie z ostatnimi komunikatami Bank Millenium odpowiada w ciągu 37 dni roboczych. ING około 2 miesięcy. Najszybciej procesowane wnioski w chwili obecnej są w PKO BP, Pekao SA, BPS.

Co miesiąc robimy symulację kosztów kredytu hipotecznego w zależności od wysokości wkładu własnego. Zobacz pełne porównanie kredytów w kwietniu 2021:

Oferta zakładająca 10% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 10%
Rata: stała

Oferta zakładająca 20% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 20%
Rata: stała

Przygotowane rankingi mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego. Pamiętaj, że indywidualnie wyliczone koszty kredytu mogą odbiegać od tego, co zostało przedstawione w materiale.

Przygotowania do zaciągnięcia kredytu to dla wielu osób bardzo czasochłonne i stresujące zajęcie. Dlatego gorąco zachęcamy Cię do kontaktu z naszą ekspertką, Magdą. Możesz umówić się na indywidualną kalkulację, ocenę zdolności lub po prostu zadać nurtujące Cię pytania.

Napisz wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Za pomoc Magdalena nie pobiera od Ciebie żadnego wynagrodzenia. Ponadto nie zobowiązuje Cię to do skorzystania z jej usług.

Magdalena Zelek, ekspertka finansowa, pomaga klientom m.in. w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości lub budowę domu.

Mówi, że z kredytem hipotecznym, jest jak z przyszłym mężem, trzeba go dobrze poznać, by powiedzieć “tak”.

Dba o to, by klienci podejmowali świadome decyzje, dlatego jej priorytetem jest wnikliwe poznanie sytuacji przyszłych kredytobiorców a także rzetelne przedstawienie atrybutów ofert oraz ryzyka wynikającego z zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Autorka raportu

Umów się na bezpłatną konsultację

W ramach współpracy z Kobietą i Pieniądze otrzymujesz od Magdaleny możliwość bezpłatnej konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego!


Zobacz także:

Raport: kredyty hipoteczne w maju 2022

Sprawdź majowy ranking kredytów hipotecznych, który opatrzony jest komentarzem Magdaleny Zelek, ekspertki

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w kwietniu 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w marcu 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w lutym 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!