Kredyty

Raport: kredyty hipoteczne w kwietniu 2021

Na początku każdego miesiąca prezentujemy ranking kredytów hipotecznych. Zobacz co mają do zaproponowania banki w kwietniu tego roku!

More...

Od 1 kwietnia bank PKO BP poluzował swoje wymagania i ogłosił, że będzie udzielał kredytów osobom posiadającym 10% wkładu własnego również na takie nieruchomości. Dotychczas bank godził się na takie kredytowanie wyłącznie mieszkań. Ta istotna zmiana dotyczy osób, które myślą o zakupie lub budowie domu. 

To co interesuje wiele osób, to czas oczekiwania na decyzję banków. Tutaj niewiele się zmieniło. Zgodnie z ostatnimi komunikatami Bank Millenium odpowiada w ciągu 37 dni roboczych. ING około 2 miesięcy. Najszybciej procesowane wnioski w chwili obecnej są w PKO BP, Pekao SA, BPS.

Co miesiąc robimy symulację kosztów kredytu hipotecznego w zależności od wysokości wkładu własnego. Zobacz pełne porównanie kredytów w kwietniu 2021:

Oferta zakładająca 10% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 10%
Rata: stała

Oferta zakładająca 20% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 20%
Rata: stała

Przygotowane rankingi mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego. Pamiętaj, że indywidualnie wyliczone koszty kredytu mogą odbiegać od tego, co zostało przedstawione w materiale.

Przygotowania do zaciągnięcia kredytu to dla wielu osób bardzo czasochłonne i stresujące zajęcie. Dlatego gorąco zachęcamy Cię do kontaktu z naszą ekspertką, Magdą. Możesz umówić się na indywidualną kalkulację, ocenę zdolności lub po prostu zadać nurtujące Cię pytania.

Napisz wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Za pomoc Magdalena nie pobiera od Ciebie żadnego wynagrodzenia. Ponadto nie zobowiązuje Cię to do skorzystania z jej usług.

Magdalena Zelek, ekspertka finansowa, pomaga klientom m.in. w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości lub budowę domu.

Mówi, że z kredytem hipotecznym, jest jak z przyszłym mężem, trzeba go dobrze poznać, by powiedzieć “tak”.

Dba o to, by klienci podejmowali świadome decyzje, dlatego jej priorytetem jest wnikliwe poznanie sytuacji przyszłych kredytobiorców a także rzetelne przedstawienie atrybutów ofert oraz ryzyka wynikającego z zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Autorka raportu

Umów się na bezpłatną konsultację

W ramach współpracy z Kobietą i Pieniądze otrzymujesz od Magdaleny możliwość bezpłatnej konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego!


Zobacz także:

Raport: kredyty hipoteczne w czerwcu 2021

Czerwiec i kolejne zestawienie ważnych informacji z rynku kredytów hipotecznych. Dowiedz się

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w maju 2021

Na początku każdego miesiąca prezentujemy ranking kredytów hipotecznych. Zobacz co mają do

Więcej

Kredyt hipoteczny

W czasach, kiedy oprocentowanie lokat sięga poziomu zero, warto poszukać alternatywnych form

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w marcu 2021

Planujesz zakup nieruchomości i rozglądasz się za finansowaniem, które pomoże Ci zrealizować

Więcej

Skomentuj

Twój komentarz*

Your Name*
Your Webpage

>