10 czerwca, 2021

Spełniaj marzenia!

udostępnij

Witaj! Poznaj Paulinę, która pełni funkcję Ambasadorki Klubu Kobiety i Pieniądze w Warszawie. W młodym wieku jest niezależna finansowo, a przez to autentyczna i skuteczna w tym co robi. Dlaczego w ogóle dołączyła do projektu?  Jak sama mówi podjęła wyzwanie! Co zyskała? Poznaj lepiej jej historię.

More...

Paulina to wedding plannerka, kreatorka przestrzeni i menadżerka flot motoryzacyjnych. Co to wszystko ma wspólnego z finansami? Wydawałoby się niewiele, ale nic bardziej mylnego! W końcu, kiedy organizujemy przyjęcie lub przestrzeń, to koszty są jednym z ważniejszych kryteriów! Paulina pomaga zrealizować marzenia trzymając się wyznaczonego budżetu.

Czasem niewielka zmiana może doprowadzić do bardzo dużych oszczędności.

Ona wie gdzie ich szukać i dzieli się tą cenną wiedzą podczas spotkań Kobiety i Pieniądze.

Paulina uwielbia podróżować i obserwować ludzi, a szczególnie kobiety, które ją otaczają i niezmiennie inspirują. Była w wielu krajach europejskich, USA oraz Australii i dostrzega różnice nie tylko w wyglądzie, ale przede wszystkim w sposobie życia i myślenia tych kobiet. Niestety Polki mają niską samoocenę i poczucie własnej wartości. Niektóre nie mają nawet pasji i nie wiedzą co może je uszczęśliwić. Kobiety zazwyczaj dbają o rodzinę - męża, dzieci, zwierzęta. Prowadzą dom. O sobie myślą na samym końcu. Kojarzysz taki model? Często są one zależne finansowo od partnera, bo nadal tkwią w stereotypach i rolach narzuconych dawno temu przez społeczeństwo.

Niezależność daje siłę i odwagę, by cieszyć się życiem!

Wiele tragedii nie miałoby miejsca, gdyby kobiety same potrafiły zapewnić sobie godne i szczęśliwe życie, zamiast nieustannie martwić się o przyszłość. Pieniądze są ważne w życiu. Im więcej zarabiamy, tym więcej możemy pomagać i zmieniać otoczenie na lepsze.

Po śmierci taty musiała podjąć trudną dla siebie decyzję dotycząca nieruchomości, która była w trakcie budowy. Był to spadek obciążony dodatkowo zobowiązaniem finansowym wobec banku. Spadek to nie tylko prawa, ale również obowiązki. Koszty związane z budową oraz sporządzeniem nowej dokumentacji były ogromnym obciążeniem. Gdyby nie edukacja i wiedza z zakresu finansów, którą wcześniej zdobyła nie podjęłaby się tego wyzwania. Wtedy musiała wprowadzić cięcia i zredukować swoje wydatki do niezbędnego minimum. Wprowadziła oszczędności w każdym aspekcie poza budżetem na edukację, która nadal jest dla niej najważniejsza i pozwala oszczędzać coraz większe sumy pieniędzy. Dzięki jednemu szkoleniu i wiedzy zdobytej od najlepszych ekspertów zaoszczędziła około 300 000 zł i to nie jest żart! 

Gdyby mogła coś zmienić, to wcześniej zaczęłaby oszczędzać i budować poduszkę finansową, by nigdy nie przejmować się pieniędzmi w sytuacji jak np. zmiana pracy lub pandemia. Została Ambasadorką Klubu Kobiety i Pieniądze, aby dzielić się zdobytą wiedzą i swoimi doświadczeniami z innymi kobietami. Chce przekazywać im niezbędną wiedzę, dzięki czemu mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, zamiast godzinami samodzielnie poszukiwać informacji. Sama mówi, że po czasie oszczędzania i odmawiania sobie przyjemności trudno jest wydać 10 proc. miesięcznego budżetu na siebie. Jednak nigdy nie żałuje pieniędzy wydanych na książki lub jazdę konną, którą kocha. 

Organizacja przyjęć i uroczystości to jej pasja! Praca wymaga od niej ogromnej determinacji, siły przebicia i zaangażowania, ale również niezwykłej elastyczności i kreatywności w sytuacjach kryzysowych. Dla niej możliwość bycia świadkiem miłości dwojga zakochanych ludzi i uczestniczenia w tych szczęśliwych chwilach razem z ich rodzinami to ogromne szczęście i spełnienie.

Klub to przede wszystkim miejsce, gdzie zdobywamy nową wiedzę w zakresie finansów. Uczymy się inwestować, by każda z nas była niezależna i realizowała swoje marzenia.

Ambasadorki są po to, by inspirować i pokazać przykłady jak można pomnażać swoje oszczędności oraz inwestować w swoją edukację i przyszłość. W Klubie dzielimy się doświadczeniami i tworzymy społeczność wspierających się wzajemnie kobiet!

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Klubu Kobiety i Pieniądze w Warszawie! 

Zapisz się >TUTAJ<


Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Wspaniała wiadomość dla klubowiczek! Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Więcej

Zarejestruj się w Klubie Kobiety i Pieniądze i weź udział w październikowym Wyzwaniu na Oszczędzanie!

Zaczynamy piękny i kolorowy październik, który przez wielu uważany jest za miesiąc

Więcej

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!