11 czerwca, 2021

Rusza Klub Kobiety i Pieniądze Online! Zarejestruj się bezpłatnie!

udostępnij

Jeśli do tej pory korzystałaś ze spotkań stacjonarnych w swoim lokalnym Klubie Kobiety i Pieniądze, wzmocnij się jeszcze bardziej i dołącz do ogólnopolskiego klubu online. Jeśli jeszcze do tej pory nie byłaś klubowiczką, skorzystaj i dołącz online! W każdym przypadku skorzystasz wielokrotnie!

More...

Klub Kobiety i Pieniądze to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa edukacyjna dla kobiet w Polsce. Co ważne, stworzona przez kobiety dla kobiet, dlatego jest idealnie dopasowana do naszych edukacyjnych potrzeb i wyzwań życiowych. To sprawdzona formuła edukacji finansowej, z której skorzystało już ponad 3000 kobiet z całej Polski.

Od sierpnia ruszamy z ogólnopolskim Klubem Kobiety i Pieniądze Online!

  • Klub Kobiety i Pieniądze Online realizuje ten sam program co każdy stacjonarny klub w swoim mieście. Klub online jest opcją dla osób, które nie mogą dołączyć do spotkań stacjonarnych, nie mają klubu w swoim mieście lub chcą zintensyfikować swoją edukację finansową.
  • Uczestnictwo w klubie online nie wyklucza dalszego bycia klubowiczką w stacjonarnym klubie w twoim mieście. Wręcz przeciwnie, korzystaj ze wszystkich możliwości, jakie daje klub w każdej formule.
  • Zaangażuj się w swoją edukację i bierz udział we wszystkich spotkaniach edukacyjnych, jakie mamy dla ciebie w ramach klubu online. Sprawdź harmonogram, zapisz w kalendarzu daty spotkań, bądź obecna i korzystaj!
  • Klub został pomyślany tak, aby dawał ci nie tylko wiedzę wsparcie, ale również jako sposób na wypracowanie nowych nawyków i systematyczność. Efekty będą bardziej satysfakcjonujące, jeśli będziesz brała udział we wszystkich zaplanowanych aktywnościach.

DOŁĄCZ DO WSPANIAŁEJ SPOŁECZNOŚCI KOBIET ŚWIADOMYCH FINANSOWO!

Sprawdź szczegóły

Zobacz także:


Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Wspaniała wiadomość dla klubowiczek! Rusza nowa edycja Klubu Kobiety i Pieniądze Online

Więcej

Zarejestruj się w Klubie Kobiety i Pieniądze i weź udział w październikowym Wyzwaniu na Oszczędzanie!

Zaczynamy piękny i kolorowy październik, który przez wielu uważany jest za miesiąc

Więcej

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!