9 sierpnia, 2021

Raport: kredyty hipoteczne w sierpniu 2021

udostępnij

Zapraszamy na comiesięczną porcję ważnych informacji z rynku kredytów hipotecznych. Przygotowujemy ten wpis we współpracy z Magdaleną Zelek, która od wielu lat pracuje w branży finansowej i skutecznie pomaga osobom zainteresowanym uzyskać finansowanie na zakup nieruchomości.

More...

Jeśli zatem myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, śledź nasze wpisy, bo Magdalena bacznie przygląda się trendom oraz zmianom.

I to, co uderza ją w sierpniu, to po pierwsze wydłużenie czasu oczekiwania na  kredyt a także zaostrzenie w liczeniu zdolności i to dosłownie z dnia na dzień. Dla przykładu, klient, któremu wyliczono zdolność na 460 000 zł już następnego dnia przy składaniu wniosku miał zdolność na poziomie 410 000 zł.

Niestety o ani pośrednicy, ani nawet pracownicy banku nie są o tym informowani i tak jak klient stają w obliczu faktu.

W naszych raportach pokazujemy również wyliczenia kosztów kredytów i prezentujemy najtańszą, średnią oraz najdroższą ofertę. Dzięki temu macie szansę już teraz zobaczyć, jak znacząco mogą różnić się oferty różnych banków i jakie kolosalne znaczenie ma to dla portfela.

Oferta zakładająca 10% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 10%
Rata: stała

Oferta zakładająca 20% wkładu własnego:

Parametry: 250 tys. zł
Okres kredytu: 25 lat
Wkład własny: 20%
Rata: stała

Przygotowane rankingi mają charakter poglądowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego. Pamiętaj, że indywidualnie wyliczone koszty kredytu mogą odbiegać od tego, co zostało przedstawione w materiale.

Warto wiedzieć, do jakich drzwi pukać. Warto mieć osobę, z która można przedyskutować różne możliwości, warianty i najlepsze rozwiązania. Dlatego zapraszamy Was serdecznie na konsultacje z naszą ekspertką Magdaleną. 

Napisz wiadomość przez formularz, który znajduje się poniżej. Za pomoc Magdalena nie pobiera od Ciebie żadnego wynagrodzenia. Ponadto nie zobowiązuje Cię to do skorzystania z jej usług.

Magdalena Zelek, ekspertka finansowa, pomaga klientom m.in. w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości lub budowę domu.

Dba o to, by klienci podejmowali świadome decyzje, dlatego jej priorytetem jest wnikliwe poznanie sytuacji przyszłych kredytobiorców a także rzetelne przedstawienie atrybutów ofert oraz ryzyka wynikającego z zaciągnięcia kredytu hipotecznego.

Autorka raportu

Umów się na bezpłatną konsultację

W ramach współpracy z Kobietą i Pieniądze otrzymujesz od Magdaleny możliwość bezpłatnej konsultacji dotyczącej kredytu hipotecznego!


Zobacz także:

Raport: kredyty hipoteczne w maju 2022

Sprawdź majowy ranking kredytów hipotecznych, który opatrzony jest komentarzem Magdaleny Zelek, ekspertki

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w kwietniu 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w marcu 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Raport: kredyty hipoteczne w lutym 2022

Jeśli myślisz o kredycie hipotecznym teraz lub w niedalekiej przyszłości, sprawdź co

Więcej

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!