18 grudnia, 2021

Szkolenia 2022. Wejdź na wyższy poziom swoich finansów!

udostępnij

Weź udział w szkoleniu z finansów osobistych dla kobiet stacjonarnie lub online. Sprawdź harmonogram!

More...

"Podczas szkolenia pokażę Ci, jak wiedza na temat pieniędzy wpłynie pozytywnie na aktualny stan Twoich finansów. Dowiesz się, jak szybko i skutecznie ograniczyć wydatki i zarabiać większe pieniądze.

Pokażę Ci, jak przygotować coś więcej niż plan na odkładanie na emeryturę. Odkryję przed Tobą swoje najskuteczniejsze strategie na dostatnie życie!", Dominika Nawrocka, autorka i trenerka, założycielka Kobiety i Pieniądze

W 2022 roku możesz wybrać udział w szkoleniu w opcji ONLINE lub STACJONARNEJ. To super opcja, w zależności od tego, jak chcesz się uczyć.

1⃣ Sprawdź szczegóły szkolenia i terminy w wariancie ONLINE tutaj ? https://kobietaipieniadze.pl/szkolenia-online/

2⃣ A jeśli chcesz uczyć się NA SALI SZKOLENIOWEJ w Warszawie, sprawdź program i terminy tutaj ? https://kobietaipieniadze.pl/szkolenia-stacjonarne/

"Bardzo dobrze spędzony czas i jedna z lepszych inwestycji w rozwój osobisty, poprawę sytuacji finansowej, a co za tym idzie osiągnięcie spokoju i szczęścia. Takie zajęcia powinny być obowiązkowe w każdej szkole." - Karolina

Zobacz także!


„Dzięki szkoleniu finanse zaczęły mnie kręcić!”

25 maja spędziłam w Poznaniu niesamowity dzień z kobietami, które zaangażowały się na 100% i wyszły w zamian obładowane wiedzą, energią, motywacją i wiarą we własne siły. Właśnie to dzieje się na moich autorskich szkoleniach z finansów osobistych. Zobacz relację!

Więcej

„Każdej kobiecie polecam udział w tym szkoleniu!”

Z każdym kolejnym miastem, do którego przybywam ze swoim autorskim szkoleniem z finansów osobistych dla kobiet, utwierdzam się w przekonaniu, że polepszenie naszych relacji z pieniędzmi to jeden z fundamentów dobrego życia. Życia naszego, bardzo indywidualnego, a potem całych rodzin. Zobacz, jak było w kwietniu 2019 roku w Gdańsku!

Więcej

„Najlepiej zainwestowane pieniądze do tej pory, to opłacenie biletu na to szkolenie”

Co to było za wydarzenie! 2 marca 2019 roku spotkałam się we Wrocławiu z ponad 25 kobietami, które podjęły wyzwanie edukacji finansowej na poważnie. Przez 8 godzin uczyły się pilnie, łamały schematy myślenia, kotłowały się z blokującymi przekonaniami i chłonęły nowy sposób patrzenia na swoje życie i pieniądze. Dowiedz się, co wydarzyło się we Wrocławiu.

Więcej

Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!