2 lutego, 2022

Indywidualne konsultacje budżetu domowego. Umów się!

udostępnij

Są takie momenty, kiedy już sama nie wiesz, co zrobić, aby wyprowadzić na prostą domowe finanse. Z pomocą przychodzą indywidualne konsultacje, które prowadzą profesjonalne Konsultantki Budżetu Domowego. Jak to działa? Zobacz sama!

More...

Lata doświadczeń i pracy z kobietami w zakresie edukacji finansowej pokazały nam,...

jak wiele wsparcia w tym zakresie potrzebują Polki. Każda z nas radzi sobie z zarządzaniem pieniędzmi raz lepiej, jak gorzej. Dlatego w ramach naszych licznych działań uczymy, jak robić to dobrze i skutecznie. Omawiamy ten temat podczas spotkań Klubów Kobiety i Pieniądze, w książce "Kobieta i pieniądze. 7 kroków edukacji finansowej dla kobiet", podczas szkoleń, kursów online czy webinarów.

Okazuje się jednak, że to za mało. Jest masa kobiet, które potrzebują o swojej indywidualnej sytuacji porozmawiać z kimś jeden na jeden. Poradzić się, co zrobić w konkretnej sytuacji. Skonsultować się, aby ułożyć domowe finanse pod konkretne zapotrzebowanie.

Tak narodził się pomysł powołania do życia Konsultantek Budżetu Domowego, które podczas spotkań na żywo (online lub stacjonarnie) pomagają wdrożyć nasze sprawdzone rozwiązania i odpowiadają na nurtujące pytania.

60 minutowa konsultacja online z doświadczoną Konsultantką pozwoli ci spojrzeć na świeżo na swoje domowe finanse. Poznasz przyczyny problemów i nauczysz się zarządzać pieniędzmi dobrze i skutecznie. Dzięki temu zyskasz spokój i poczucie kontroli nad swoim finansowym życiem.

Podczas konsultacji z doświadczoną Konsultantką Budżetu Domowego dowiesz się skąd biorą się problemy w twoim budżecie domowym. Poznasz przyczyny, ale przede wszystkim rozwiązanie. Co ważne, nauczysz się radzić sobie z bałaganem w finansach i panowaniem nad wydatkami. Osiągniesz spokój emocjonalny i finansowy, a w tym wszystkim pomoże ci Konsultantka Budżetu Domowego.

Konsultacja budżetu domowego składa się z trzech zasadniczych części:

Analiza bieżącej sytuacji i potrzeb

  • Skąd wynikają bieżące problemy z budżetem domowym
  • Analiza strony przychodowej i kosztowej
  • Kluczowe wnioski i wybranie kierunku usprawnień

Nauka zarządzania budżetem domowym

  • Wyjaśnienie założeń budżetowania, skutecznej metody zarządzania budżetem domowym w twoim  konkretnym przypadku
  • Praca na liczbach i nauka samodzielnego zarządzania pieniędzmi

Ustalenie działań naprawczych

  • Skoncentrowanie się na jednym kluczowym obszarze do poprawy
  • Ustalenie planu działań po konsultacji, które należy wykonać, aby usprawnić działanie budżetu w jak najszybszym czasie

Konsultantka Budżetu Domowego to inaczej edukatorka finansowa z zakresu budżetu domowego, która przeszła profesjonalne przygotowanie w Akademii Kobiety i Pieniądze. 

Konsultantka ma za zadanie nauczyć swoje klientki, jak najlepiej prowadzić budżet domowy, aby rodzina utrzymała bieżącą płynność finansową oraz budowała swoje długoterminowe bezpieczeństwo finansowe.

Konsultantka nie prowadzi działalności doradczej w myśl rozumienia prawa. Klientki ostatecznie samodzielnie podejmują swoje finansowe decyzje.

Poznaj bliżej konsultantki. Kliknij w wybrany obrazek i przenieś się do świata Kasi lub Marty. Tam znajdziesz więcej szczegółów i możliwość zapisania się na indywidualne konsultacje.


Tags


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Zapisz się na newsletter!

>
Success message!
Warning message!
Error message!